Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

  

Archiwum imprez - październik 2011r.

 

 

 

 


 Kino

 

„AUTA 2”

 

Druga część wielkiego hitu z 2006 roku. Samochód wyścigowy Zygzak McQueen po raz kolejny weźmie udział w wielkim wyścigu. Tym razem wyścig będzie obejmował trasę w Japonii, Austrii, Włoszech, Francji oraz Wielkiej Brytanii, jednak Zygzak wraz z swoim wiernym towarzyszem Złomkiem zostanie wplątany w międzynarodową intrygę szpiegowską.


Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
11 października 2011 r. (wtorek))
Godz. 17:00
Cena biletu: 8 zł
Czas trwania: 1godz. 52min.

Wiek: bez ograniczenia wieku

 


Inauguracja

Sępoleński Uniwersytet Dziecka

Centrum Kultury i Sztuki przygotowało nową ofertę dla najmłodszych. Już w październiku odbędzie się inauguracja Sępoleńskiego Uniwersytetu Dziecka. Jest to przedsięwzięcie mające na celu nieskrępowany rozwój intelektualny dzieci. Dzieciństwo to szczególny moment rozwijania talentów i określonych predyspozycji, które jeżeli nie zostaną w porę zauważone mogą zostać utracone. W sępoleńskim uniwersytecie będą odbywały się interaktywne wykłady, których celem będzie podsycanie naturalnej ciekawości  dzieci. Chcemy rozwijać talenty, uczyć przez zabawę, kształtować osobowość człowieka poszukującego, osobowość artysty. W naszym uniwersytecie nie będzie nudnych wykładów, żmudnego sporządzania notatek, nie będzie kolokwiów, zaliczeń i egzaminów. Każdy wykład wygłoszony będzie w przystępny sposób i w tym celu upoglądawiany licznymi pokazami multimedialnymi, projekcjami filmów, doświadczeniami naukowymi. Mamy nadzieję, że nasza oferta wesprze rodziców w ich codziennej trosce o właściwy rozwój ich dzieci.

 
Pierwsze, inaugurujące spotkanie z udziałem Magdy Steczkowskiej odbędzie się 5 października 2011r. o godz. 11.00 w Centrum Kultury i Sztuki.

 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl