Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 Archiwum imprez - Marzec 2019r.

 

 

 

 

 


Kino

 

 

Gabinet Doktora Caligari – film z muzyką na żywo

 

    Cofnijmy się do epoki sprzed udźwiękowienia filmu. Do czasów, w których projekcja niemych filmów wzbogacana była muzyką graną na żywo. Próby łączenia muzyki z ruchomym obrazem sięgają XIX wieku. Poczujcie jak potężnym nośnikiem emocji potrafi być muzyka, jak sugestywnie uzupełnia obraz i dopowiada narrację, do historii która przedstawiona jest w formacie niemego wideo. Powstały w roku 1920 film „Gabinet Doktora Caligari” to opowieść z dreszczykiem, której centralną postacią jest tajemniczy hipnotyzer. Muzykę pod seans zapewni zespół Czerwie -  polska formacja prezentująca alternatywne dźwięki z pogranicza folku, etno, sceny absurdu, teatru i filmu. Stworzyli własny niepowtarzalny styl charakteryzujący się niekonwencjonalnym wykorzystaniem  instrumentów muzycznych, będący fuzją wielu gatunków muzycznych. W skład grupy wchodzi obecnie 4 muzyków – Wojtek Zaborowski, Maciek Kudłacik, Paweł Zawarus, Piotrek Bogunia – operujących następującym instrumentarium: perkusja, ksylofon, instrumenty perkusyjne, instrumenty etniczne, bas, gitara, mandolina, akordeon, syntezatory. Grupa zagrała do tej pory ponad 700 koncertów  w Polsce i Europie m.in. (Czechy , Słowacja , Węgry , Niemcy ,Holandia , Wielka Brytania). Czerwie znajdują się w ścisłej czołówce grup grających „na żywo” muzykę do filmów niemych. To doskonała forma połączenia dwóch światów – nowoczesnej infrastruktury technicznej, zmodernizowanej sali widowiskowej i tradycyjnej formy prezentacji filmu z muzyką na żywo. Tego jeszcze w Sępólnie nie było.

ZAPRASZAMY!
28.03.2019 r.
godz. 18:00
sala widowiskowa
Centrum Kultury i Sztuki
 w Sępólnie Krajeńskim
bilet wstępu – symboliczna złotówka
(do nabycia na stronach www.ckissepolno.com.pl lub www.biletyna.pl)


Kino, nowości, premiery!

25.03.2019 r.


    Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim oraz Kino Plenerowe „Zakrzywienie Czasoprzestrzeni” mają przyjemność zaprosić raz jeszcze w tym miesiącu do kina. 25. marca wyświetlimy dla Państwa takie filmy jak „Kurier”, „Jak wytresować smoka 3” oraz „Ciemno, prawie noc”. Bilety są już dostępne na stronie -  http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/ oraz www.biletyna.pl. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina w dzień projekcji. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

 

"Jak wytresować smoka 3"

 

godz. 15:45

Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie)

Bilety online!

Opis:
Ostatni rozdział historii, która oszołomiła widzów na całym świecie, z głównych bohaterów – Czkawki i smoka Szczerbatka – czyniąc obiekt międzynarodowego uwielbienia. Mało która seria animowana wzbudza takie emocje zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.
Przed Czkawką i Szczerbatkiem zupełnie nowe przygody – mnóstwo niebezpieczeństw, wielkie wyzwania, niezwykła wyprawa w nieznane oraz… miłość. Kiedy nad Berk nadciąga zagrożenie, jakiego nigdy wcześniej jego mieszkańcy nie doświadczyli, Czkawka wie, że musi zrobić wszystko, by uratować smoki. Przyjdzie mu – wraz z przyjaciółmi – udać się w ekscytującą podróż do mitycznej krainy, w której smoki czują się bezpieczne.

 

 

 

 

„Kurier”

 

 

godz. 12:30

Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie), 14 zł (dla szkół - grupy zorganizowane)

godz. 18:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie)


Bilety online!


Opis:
Sensacyjna historia szpiegowska, inspirowana misją Jana Nowaka-Jeziorańskiego - "Kuriera z Warszawy". Jego samotna misja miała zdecydować o losach Polski i II wojny światowej. Ścigany przez wszystkie wrogie wywiady, w środku nocy przerzucony z hotelu Savoy do Żabna, spotyka ludzi, którzy na zawsze zmieniają jego życie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Ciemno, prawie noc”

 

godz. 20:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie)


Bilety online!Opis:
Kiedy Wałbrzychem wstrząsa seria tajemniczych zaginięć dzieci, do miasta przybywa dziennikarka Alicja Tabor. Powracająca po latach w rodzinne strony, nieustępliwa reporterka chce poznać rodziny zaginionych i rozwikłać zagadkę, wobec której nawet policja okazuje się bezsilna. W trakcie prywatnego śledztwa Alicja – dość nieoczekiwanie – wpada na trop dramatycznych wydarzeń, które swój początek miały dekady temu.
ZAPRASZAMY!
25.03.2019 r.
Bilety do kupienia na stronach: http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/, www.ckissepolno.com.pl, www.biletyna.pl, oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina

 

 


 


Kabaret

 

 

Ostatnie takie trio – nie przegap!

 

    Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim ma przyjemność zaprosić Państwa na występ jednej z najlepszych i najpopularniejszych polskich grup kabaretowych, Ani Mru-Mru. "Ostatnie takie trio" to program kabaretowy, w którym kabaret Ani Mru-Mru mierzy się z odwiecznym pytaniem... Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?
Przez ponad 100 minut (o ile publiczność czegoś nie doliczy), artyści w sobie tylko znany sposób unikają odpowiedzi na wszystkie z tych pytań, jednocześnie bawiąc do łez widzów w każdym wieku. Wisienką na tym zabawnym torcie są kreacje aktorskie Waldemara Wilkołka, który powoli wyrasta na drugiego wicelidera tej trupy. Tytuł programu, pozornie zwiastujący zakończenie kariery, jest jedynie zapowiedzią powiększenia składu o grupę brazylijskich tancerek, prestidigitatora i kilku czołowych piłkarzy. "Ostatnie takie trio" to coś czego na pewno nie wolno przegapić...

ZAPRASZAMY!
16.03.2019 r.
godz. 19:30
sala widowiskowa
Centrum Kultury i Sztuki
w Sępólnie Krajeńskim

Bilety do nabycia:
Biletyna: https://biletyna.pl/event/view/id/87639
Kupbilecik: http://www.kupbilecik.pl/impreza-30393-kabaret.ani.mrumru.sepolno.krajenskie.html
Stacjonarnie:


Koncert

 

 

Dzień Kobiet z Roberto Zucaro

 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza na
Dzień Kobiet z Roberto Zucaro

07.03.2019 r.
godz. 18:00
cena biletu – 20,- zł

Największe włoskie przeboje takie jak:
L'Italiano, Marina, Felicita, Tornero, Susanna i wiele innych …

Bilety do nabycia w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00 oraz online na stronie www.ckissepolno.com.pl lub na www.biletyna.pl
 

 

 

 

 


Wydarzenie

 

 

PODRÓŻ ZA JEDEN UŚMIECH

 

    Już dziś z wielką radością zapraszamy Panie do odbycia niepowtarzalnej, sentymentalnej podróży gwarantującej sporą dawkę optymizmu oraz zabawę na miarę minionej epoki, w której Międzynarodowy Dzień Kobiet był hucznie obchodzonym świętem wszystkich Dam.
W dniu 8 marca na ulicach naszego miasta pojawi się czerwony autobus, nieodłączny symbol minionej epoki a wraz z nim zaproszenie do wspólnego świętowania. Przejażdżka po ulicach Sępólna będzie symbolicznym podarunkiem, a organizatorzy przedsięwzięcia Centrum Kultury i Sztuki dołoży wszelkich starań aby podróżującym dostarczyć wielu niezapomnianych wrażeń.

ZAPRASZAMY!


Kino w marcu w CKiS 


    Dopiero, co opuściliśmy salę kinową, a już zapraszamy Was z powrotem! Kino plenerowe, Zakrzywienie Czasoprzestrzeni znów pojawi się u nas z najnowszymi kinowymi hitami. Tym razem zapraszamy Was na dwa dni filmowych seansów z okazji Dnia Kobiet – 10 i 11 marca. Wpisujcie tę daty w kalendarz i kupujcie bilety, które są już dostępne na stronie -  http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/ oraz www.biletyna.pl. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:10.03.2019 r.

 

"Corgi, psiak Królowej"

 

godz. 12:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie), 14 zł (dla szkół - grupy zorganizowane)

Bilety online!

Opis:
Rex to nieziemsko rozpuszczony śliczny mały corgi, ulubiony piesek brytyjskiej królowej. Mieszka w Pałacu Buckingham pławiąc się w iście królewskich luksusach i powszechnym uwielbieniu. Jego wypielęgnowana łapa nie postała nigdy w zwykłym parku, a ulicznego mieszańca nie chciałby obwąchać nawet przez ogrodzenie. Jednak pewnego dnia na skutek szalonego zbiegu okoliczności Rex traci swoją pozycję w pałacu i trafia do londyńskiego schroniska. Otoczony przez gromadę twardych czworonogów, które z niejednego śmietnika kości żarły, musi nauczyć się, co to znaczy być zwyczajnym psem: na kogo warczeć, a komu pomerdać i jak pogonić kota kotu. Próbując odnaleźć drogę do domu, Rex odkryje, że prawdziwych przyjaciół nie poznaje się po pięknie wyczesanej sierści, ale po tym, że w potrzebie potrafią wyciągnąć do ciebie pomocną łapę.

 

 

 

"Green Book"

godz. 14:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie), 14 zł (dla szkół - grupy zorganizowane)

 

Bilety online!

Opis:
Drobny cwaniaczek z Bronxu zostaje szoferem ekstrawaganckiego muzyka z wyższych sfer i razem wyruszają na wielotygodniowe tournée. Ich wspólna podróż, pełna zaskakujących przygód, okaże się początkiem nieprawdopodobnej przyjaźni.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Całe szczęście"

 

godz. 16:30 i 18:30
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie), 14 zł (dla szkół - grupy zorganizowane)

Bilety online!

Opis:
W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska). Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "Całe szczęście"?

  

"Kobiety Mafii 2"

 

godz. 20:30
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie), 14 zł (dla szkół - grupy zorganizowane)

Bilety online!

Opis:
Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda). Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke). Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan.

 11.03.2019 r.

 

 

"Corgi, psiak Królowej"

godz. 15:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie), 14 zł (dla szkół - grupy zorganizowane)

Bilety online!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 "Całe szczęście"

godz. 17:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie), 14 zł (dla szkół - grupy zorganizowane)

Bilety online!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 "Kobiety Mafii 2"

Type the text here "Kobiety Mafii 2"
godz. 19:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie), 14 zł (dla szkół - grupy zorganizowane)

 

Bilety online!

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 ZAPRASZAMY!
10 i 11.03.2019 r.
Bilety do kupienia na stronach:
 http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/, www.ckissepolno.com.pl, www.biletyna.pl
oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina

 


Spotkania

 

 

Skiba w sępoleńskim CKiS

 

    Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Krzysztofem Skibą, satyrykiem, muzykiem i wokalistą zespołu Big Cyc. Skiba sprawdza się także jako autor książek. Opublikował kilka tytułów m.in. zbiór felietonów "Skibą w Mur" (Wydawnictwo Zysk 2006), zbiór opowiadań satyrycznych "Opowiadania podwodne" (Wydawnictwo Zysk 2009) i książki o czasach PRL pt. "Artyści, wariaci, anarchiści" (Wydawnictwo NCK 2010) i "Komisariat naszym domem. Pomarańczowa historia" (Wydawnictwo NCK 2015). Prezentował swoje satyryczne felietony m.in. na antenie radiowej Jedynki, Radia Wawa i AntyRadia. W listopadzie 2018 nakładem wydawnictwa SQN z Krakowa ukazała się jego biografia pt. "Skiba ciągle na wolności. Autobiografia łobuza". Na spotkanie z Krzysztofem Skibą, które odbędzie się w ramach Sępoleńskiej Akademii Suckesu, zapraszamy 06.03.2019 r. o godzinie 12:00, na salę widowiskową Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Będzie wesoło, ciekawie i merytorycznie.

 

 


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl