Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 Archiwum imprez - Marzec 2018r.

 

 

 

 


Misterium Niedzieli Palmowej

 

     Zapraszamy wszystkich Państwa do uczestnictwa w Misterium Niedzieli Palmowej. Już po raz trzeci Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Bartłomieja oraz Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim organizują wydarzenie o dydaktyczno-religijnym charakterze, które jest formą uczczenia symbolicznego wjazdu Jezusa do Jerozolimy. Misteria Niedzieli Palmowej odbywają się na całym świecie będąc wyjątkową formą rozpoczęcia Wielkiego Tygodnia. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w niedzielę 25 marca o godzinie 9:30 na targowisko miejskie „Mój Rynek”, skąd rozpocznie się przemarsz.

 


Spotkanie

 

 

Męski Punkt Widzenia

 

    Rok Praw Kobiet to czas, w którym podejmujemy niejednokrotnie trudne tematy, przyglądamy się aktualnym sprawom i otwarcie dyskutujemy nie tylko z samymi kobietami. Z Męskiego Punktu Widzenia tym właśnie sprawom przyjrzymy się wraz z dziennikarzem, Tomaszem Sekielskim. Co mężczyźni wiedzą o kobietach? Jak wiele im zawdzięczają? Jak dokonywała się ewolucja roli kobiety w jednoznacznie patriarchalnej kulturze? Podczas cyklu spotkań zatytułowanego „Męski Punkt Widzenia” postaramy się znaleźć odpowiedź na te i inne pytania.

Zapraszamy!
16.03.2018 r.
godz. 17:00
sala kolumnowa
wstęp wolny


Kinowe seanse wracają do CKiS!

05.03.2018 r.


    Zaczynający się lada dzień remont sali kinowo-widowiskowej w Centrum Kultury i Sztuki wyłącza ją na jakiś czas z użytku, my jednak nie mogąc oprzeć się przed napływem kinowych nowości postanowiliśmy pójść na kompromis i zaprosić Objazdowe Kino Visa z premierowymi seansami, wśród których znajdują się filmy nominowane w tym roku do Oscara, na kameralne projekcje w sali kolumnowej. Oto jak prezentuje się obecna oferta kinowa:

 

"Fernando" jest młodym byczkiem niepodobnym do innych – zamiast walczyć, woli bowiem leżeć pod drzewem i wąchać kwiatki. Pewnego dnia pięciu mężczyzn poszukuje najwaleczniejszego i najodważniejszego byka, który weźmie udział w walkach w Madrycie. Za sprawą pomyłki ich wybór pada na Fernanda, który musi stawić czoła losowi…
Godziny: 10:00
Cena biletu:
18 zł (normalny)
16 zł (ulgowy)
14 zł (grupowy)

 

„Cudowny chłopak” - Familijny, dramat 2D DUBBING PL/2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: od 7 lat. Nominacja do Oscara® w kategorii „Najlepsza charakteryzacja i fryzury”. Julia Roberts, Owen Wilson i Jacob Tremblay, młody gwiazdor znakomitego „Pokoju” w porywającej opowieści o tym, że niełatwo być innym.
Godziny: 12:00
Cena biletu:
16 zł (normalny)
14 zł (ulgowy)
12 zł (grupowy)

 

„Podatek od miłości” - Komedia romantyczna PL, ograniczenia wiekowe: od 12 lat. Nowa produkcja kinowa TVN w kinach od 26 stycznia 2018 roku.
Godziny: 16:00
Cena biletu:
16 zł (normalny)
14 zł (ulgowy).

 

„Kobiety mafii” - Dramat, ograniczenia wiekowe: od 15 lat. Nowe dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów, to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce.
Godziny: 18:00
Cena biletu:
16 zł (normalny)
14 zł (ulgowy)

 

„Nowe oblicze Greya” - Dramat/ Romans, ograniczenia wiekowe: od 15 lat. Globalny fenomen powraca! Anastasia Steele i Christian Grey to dziś państwo Grey, ale nie spodziewajcie się sielanki… Pan Grey ma wielu wrogów.
Godziny: 20:30
Cena biletu:
16 zł (normalny)
14 zł (ulgowy)

Na filmy zapraszamy wraz z Objazdowym Kinem Visa 05.03.2018 r. do Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Informujemy jednocześnie, że w związku z tymczasowym przeniesieniem seansów na salę kolumnową ilość miejsc będzie ograniczona.

Bilety online: https://kino.visa.pl/trasa_kina/szczegoly/227


ZAPRASZAMY!


Koncert

 

Jacek Silski

    O istocie i wyjątkowości święta jakim jest Dzień Kobiet nie musimy nikomu przypominać, jednakże tegoroczny Dzień Kobiet jest szczególny z jednego, ważnego powodu. Rok 2018 został ogłoszony Rokiem Praw Kobiet, to też Paniom przy takich okazjach jak ta poświęcamy jeszcze więcej uwagi i troski. Cóż my, mężczyźni znaczylibyśmy bez naszych wspaniałych kobiet? To właśnie z miłości do nich narodziły się wielkie idee, a wraz z nimi wielka sztuka. Wybitnych i godnych podziwu kobiet jest całe mnóstwo, jesteśmy przekonani że i Wy, drogie Panie, jesteście wyjątkowe dla swoich mężów czy narzeczonych. Z myślą o Was i  zbliżającym się Dniu Kobiet oraz jednocześnie w nawiązaniu do inauguracji Roku Praw Kobiet chcielibyśmy zaprosić wszystkich Państwa na koncert Solisty Królewskiej Orkiestry Symfonicznej, Pana Jacka Silskiego. Odbędzie się on 09.03.2018 r. o godzinie 18:00 na sali kolumnowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Bilety w cenie 25 zł. do nabycia w sekretariacie CKiS. Ilość miejsc ograniczona – nie zwlekajcie z zakupem!

 

 

 


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl