Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

Archiwum imprez - Marzec 2016r.

 

 


Warsztaty

 Babski Zlot

Trudno uwierzyć , że minął już pierwszy miesiąc nowego roku.A jednak...czas biegnie, a my razem z nim. Często za szybko, szybciej niż byśmy chcieli.Czasem warto zwolnić tempo, złapać oddech i wyrównać krok. Propozycja BABSKI ZLOT będąca energetyczną lekcją tańca, adresowana jest do tych kobiet , które szukają alternatywy na długie popołudnie 8 marca.Gorące, latynoskie rytmy oraz pozytywna energia z pewnością pozwolą każdej obecnej na spotkaniu pani zapomnieć o szarości dnia codziennego , poczuć się odprężoną i piękną.Już dziś zapraszamy. 8 marca 2016 roku o godzinie 16.30. Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie ( 52 388 01 60 ) bądź bezpośrednio w biurze Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA...NIE ZWLEKAJ!

 

Lekcje w dwóch stylach tanecznych poprowadzą – Ewa Quiring-Korczak, instruktor tańca CKiS Lady Style oraz Łukasz Chojak – instruktor tańca, wicemistrz Polski w tańcach latino solo.

 

8 marca 2016r.

godz. 16:30

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie ( 52 388 01 60 ) bądź bezpośrednio w biurze Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA...NIE ZWLEKAJ!


Kabaret

 Kabaret Neo-Nówka

 

 Sala kinowo - widowiskowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

11 marca 2016r.

godz. 17:00

Bilety do nabycia na www.biletyna.pl lub w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim

 

 


 Wystawa

 OBRAZY ŚWIATOWEJ KLASY W SĘPÓLNIE!

 

    Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim serdecznie zaprasza na wystawę obrazów  światowej klasy malarza, pochodzącego z Sępólna – Edmunda Gunscha. Urodził się  3 lutego 1941 roku w naszym mieście. Studiował malarstwo na PWSSP w Gdańsku, a w roku 1981 wyemigrował do Niemiec, gdzie żył i tworzył do śmierci. Swoje prace artysta prezentował na wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w Polsce, Niemczech, na Węgrzech, w Bułgarii, na Litwie czy we Francji. Jego obrazy znajdują się w galeriach zbiorowych i prywatnych na całym świecie, a sam malarz cieszył się wielkim szacunkiem w kręgach Polonii oraz innych artystów, którzy doceniali jego kunszt i charakterystyczny styl tworzonych obrazów. Na wystawę zapraszamy już 12 marca o godzinie 16:00 do Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim!

 

CKiS w Sępólnie Krajeńskim

12 marca 2016r.

godz. 16:00
 


Spotkanie

Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

 

    1 marca przypada szczególne święto, jakim jest Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Bohaterowie, którzy oddali swe życie za ojczyznę doczekali się upamiętnienia ich herroicznego poświęcenia. Z tej okazji Centrum Kultury i Sztuki przyłącza się do ogólnopolskich akcji mających na celu przypomnienie tej okupionej krwią historii. O godzinie 11:00 zapraszamy na wyjątkowe Spotkanie z Historią, którego gościem będzie Jan Kuma – urodzony 29 listopada 1921 roku jeden z ocalałych żołnierzy Armii Krajowej. Brał m.in. Udział w akcji Most III polegającej na przerzucie fragmentów rakiety V-2 do Wielkiej Brytanii. Pan Jan obecnie mieszka we wsi Olszewka niedaleko Sępólna Krajeńskiego i jest jednym z ostatnich żołnierzy Armi Krajowej na naszych terenach biorący czynny udział w akcjach militarnych mających miejsce podczas II wojny światowej.
    Po spotkaniu z Panem Janem Kumą będzie miał miejsce wykład Pani Doktor Katarzyny Maniewskiej pt. "Żołnierze Naszej Niepodległości. Polskie podziemie niepodległościowe po 1944 roku".

 

 

 

O godzinie 17:00 zapraszamy natomiast na film "Pilecki". Historia Rotmistrza Witolda Pileckiego (w tej roli Marcin Kwaśny), bohatera wojennego który dobrowolnie zgłosił się do oddziału koncentracyjnego w Auschwitz.

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 marca – Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych – pamiętajmy!
 

 

Sala kinowo - widowiskowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

1 marca 2016r.

godz. 11:00 - spotkanie i wykład

godz. 17:00 - projekcja filmu "Pilecki"

Wstęp bezpłatny!


 Koncert

 

Koncert Ryszarda Rynkowskiego

 

    Serdecznie zapraszamy na koncert Ryszarda Rynkowskiego. Piosenkarz znany z takich przebojów jak "Dziewczyny lubią brąz", "Wypijmy za błędy" czy "Za młodzi za starzy" wystąpi w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim 5 marca o godzinie 18:00. Bilety w cenie 40 zł do nabycia w sekretariacie CKiS. To wspaniała okazja by kilka dni przed Dniem Kobiet wybrać się ze swoją partnerką na wyjątkowy koncert. Zapraszamy!

 

 

 

Sala kinowo - widowiskowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

5 marca 2016r.

godz. 18:00

Bilety w cenie 40,00 zł do nabycia w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim


 

 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl