Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

Archiwum imprez - Maj 2015r.

 

 

 


  Recytacja

 Turniej Słowa „Słowne inspiracje – artystyczne kreacje”

 

Dyrektor Centrum Kultury i Sztuki zwraca się z prośbą o wytypowanie uczestników do udziału w Turnieju Słowa. Celem turnieju jest zainteresowanie najmłodszych sztuką recytacji, a tym samym pielęgnowanie ojczystego języka polskiego.


Tegoroczny Turniej Słowa zgromadzi trzy grupy wiekowe:
1. uczniów klas gimnazjalnych 19.05.2015 godz. 13.00
2. uczniów klas I-III oraz IV-VI szkół podstawowych 19.05.2014 r. godz. 10.00

Oczywiście wzorem lat ubiegłych prezentacje każdej z grup podlegać będą osobnej ocenie oraz odrębnej puli nagród i wyróżnień.
Do udziału w eliminacjach powiatowych szkoła może wytypować maksymalnie po jednym wykonawcy z klasy.
Karty zgłoszenia prosimy przesyłać do:
30 kwietnia 2015 – dotyczy uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalistów

Na adres: Centrum Kultury i Sztuki, ul. Tadeusza Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie z dopiskiem Turniej Słowa.

 

Sala kolumnowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

19 maja 2015r. (wtorek)

Do pobrania:

- Regulamin

 

- Karta zgłoszenia


Spektakl

 

 PSE Narodowy Teatr Edukacji w Sępólnie!

 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie zaprasza dnia 22 maja 2015 r. o godz. 8.30 na spektakl „Plastusiowy Pamiętnik” w wykonaniu aktorów  z PSE Narodowego Teatru Edukacji im. Adama Mickiewicza z Wrocławia!
„Plastusiowy Pamiętnik” to spektakl oparty na najciekawszych wątkach znanej i lubianej lektury autorstwa Marii Kownackiej. Adaptacja sceniczna tego utworu powstała z uwzględnieniem treści najbardziej edukacyjnych, mówiących o przyjaźni, odpowiedzialności, odwadze oraz mądrości.
Główną inspiracją do przetworzenia treści „Plastusiowego Pamiętnika” na scenę jest fakt niepodważalny: to jedna z najciekawszych książek dzieciństwa, poruszająca w sposób szczególny wyobraźnię – niezależnie od wieku. To właśnie dzięki wyobraźni można przenieść się w kolorowy świat – pełen radości, zabawnych zdarzeń, gdzie wszystko wygląda inaczej i wszystko jest możliwe.
W tym świecie mały ludzik z plasteliny może widzieć i słyszeć, piórnik jest domem, a szkolne przybory rozrabiają w najlepsze, wraz z Plastusiem wtapiamy się w ciąg niesamowitych perypetii, przeplatanych rytmicznymi piosenkami i teatralnymi efektami. Spektakl wzbogaca piękna scenografia, barwne kostiumy, ciekawa choreografia, a przede wszystkim wspaniała gra aktorów. Opowiedziana językiem teatru historia może zdarzyć się wszędzie i… Każdemu z nas.

Zapraszamy!

 

Sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

22 maja 2015r. (piątek)

godz. 8:30

Bilety w cenie 15 zł


 Koncert

 Dla Ciebie Mamo… Krystyna Giżowska!!!

 

Mamy przyjemność zaprosić na wyjątkowy koncert Krystyny Giżowskiej, artystki która przez wiele lat mieszkała w naszym mieście. Doceniana przez krytyków, słynna polska piosenkarka wystąpi w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim już 26 maja 2015 r. o godz. 18:00, z okazji wyjątkowego święta, jakim jest Dzień Matki. Zaprezentuje się w przekrojowym repertuarze obejmującym jej największe przeboje.  Wspaniały prezent dla kochanej mamy! Bilety w cenie 25 zł do nabycia w sekretariacie CKiS. Serdecznie zapraszamy!

 

Sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

26 maja 2015r. (wtorek)

godz. 18:00

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w sekretariacie CKiS


Sępoleńska Akademia Sukcesu

 

 26 maja o godzinie 11:00 na sali kinowej Centrum Kultury i Sztuki gościć będziemy Artura Lipińskiego...

 

... sędziego Sądu Okręgowego w Krośnie. Bohater serialu fabularno-dokumentalnego "Sąd Rodzinny" w ramach Sępoleńskiej Akademii Sukcesu opowie między innymi o polskim systemie sprawiedliwości, trudach związanych z pracą sędziego, a także swoich doświadczeniach w sprawach rodzinnych, cywilnych i karnych. Artur Lipiński jako sędzia orzeka już od wielu lat, jak sam twierdzi "praca sędziego mnie fascynuje", dlatego też już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych na spotkanie z człowiekiem, który na co dzień podejmując niejednokrotnie trudne decyzje, stoi na straży sprawiedliwości.

 

Sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

26 maja 2015r. (wtorek)

godz. 11:00

 


 Wydarzenie

Zlot Pojazdów Zabytkowych

    Centrum Kultury i Sztuki serdecznie zaprasza 1 maja na targowisko miejskie "Mój Rynek", gdzie o godzinie 15:00 odbędzie się widowiskowy "Zlot Pojazdów Zabytkowych". Przeniesiemy się na chwilę do epoki PRL'u, kiedy to na ulicach podziwiano zabytkowe dziś samochody, takie jak: Fiat 125p, Fiat 126p, Syrenka, Warszawa i wiele innych pięknych pojazdów. Naszym gościem będzie Pan Włodzimierz Zientarski, który fachowym okiem oceni minioną epokę pod kątem motoryzacyjnym. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych! Warunkiem uczestnictwa w zlocie jest wypełnienie karty zgłoszenia do 15.04.2015 r. i wysłanie jej na adres e@mail: ckissepolno@op.pl lub na adres Centrum Kultury i Sztuki, ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie z dopiskiem ”Zlot Pojazdów”. Karta do pobrania na stronie CKiS (www.ckissepolno.com.pl).

 

Sępólno Krajeńskie - "Mój rynek"

1 maja 2015r. (piątek)

Godz. 15:00

- Regulamin zlotu do pobrania

- Karta zgłoszenia do pobrania


Mapka dojazdu na "Mój Rynek"

 


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl