Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 

Archiwum imprez - maj 2012r.

 

 

 

 


Spotkanie


Warsztaty

 

Centrum Kultury i Sztuki zaprasza na warsztaty filcowania!

 

Na naszych zajęciach filcujemy małe proste formy, kwiaty a także awangardową biżuterię z czesanki wełnianej - naszyjniki z kulek filcowanych na mokro oraz naszyjniki z dredów. To przyjemne zajęcie pozostawia duże pole dla wyobraźni, zapewniając jednocześnie wysoki poziom satysfakcji, także osobom bez plastycznego przygotowania. Różnorodność technik oraz stosowanych materiałów pobudzi Twoją wyobraźnię, zaskoczy Cię Twoja kreatywność.
Zapraszamy !

 

Pracowni Sztuki Użytkowej CKiS

24 maja (czwartek)
Godz. 17.30


 Koncert

Grupa MoCarta w Sępólnie Krajeńskim. Bilety już do nabycia!

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza 27 maja 2012 r. o godz. 20.00 na jedyny kwartet smyczkowy w Polsce, który łączy muzykę klasyczną z kabaretem.
Jak sami o sobie mówią - "Jesteśmy na przekór dostojnej powadze sal koncertowych, na przekór nużącej codzienności życia muzyków, na przekór zaprzysięgłym melomanom i na przekór fanom rocka, rapu czy muzyki pop, którzy boją się klasyki jak ognia. Traktujemy naszą Matkę Muzykę z żartobliwą ironią i jesteśmy pewni, że się nie obrazi. Artur Renion".
Zespół tworzy czterech absolwentów Akademii Muzycznej w Warszawie i Łodzi - Filip Jaślar, Michał Sikorski, Paweł Kowaluk i Bolek Błaszczyk.
Grupa MoCarta to nie tylko kabaret muzyczny. Zespół występuje również z repertuarem klasycznym, a także zajmuje się muzyką rozrywkową (współpracował m.in. z takimi artystami jak Maryla Rodowicz, Natalia Kukulska, Grupa pod Budą, Marian Opania, Włodzimierz Korcz, Artur Andrus, Czerwony Tulipan, Kayah, Piasek oraz mim Ireneusz Krosny).

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
27 maja (niedziela)
Godz. 20:00

Wstęp: 45,00 zł (sprzedaż w sekretariacie CKiS )

Liczba miejsc ograniczona!

ZAPRASZAMY!


Kino ORANGE

"Ale cyrk"

Małe nie zawsze jest piękne, zwłaszcza gdy jest się 10-latkiem w świecie, w którym wszyscy dorośli to ponuracy, a okolicą rządzi złośliwy zbir o przydomku Żaba. Najlepiej wie o tym mały Wiktor i jego zgrana paczka przyjaciół, na czele z genialnym psem Ozorkiem. Gdy pewnego dnia w ich sennym miasteczku zawita cyrk i ogłoszony zostanie konkurs młodych talentów, Wiktor stanie przed życiową szansą udowodnienia wielkim ważniakom, ze mały może więcej! Pomysłowy 10-latek nie wie jednak, że arcyłotr Żaba ma w zanadrzu chytrą sztuczkę, która może pokrzyżować jego plany.

 

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

16 maja (środa)
Godz. 15:30
Czas trwania - 78 min.
Cena: 11,- zł

Film z polskim dubbingiem


Kino ORANGE - Zmiana seansu

Wyświetlony zostanie film "Poliss" zamiast zapowiadanego filmu "Dziennik zakrapiany rumem" - za zmianę przepraszamy!

Pedofilia, gwałty na nieletnich, seks za pieniądze, przemoc, strach przed wyjawieniem tajemnicy - z takimi problemami zmagają się na co dzień funkcjonariusze specjalnej jednostki policji paryskiego Departamentu Ochrony Dzieci. Ich praca odbija się kosztem życia prywatnego, bo niełatwo jest nie przenosić emocji z pracy do domu. Sytuacja jeszcze bardziej się zagęszcza, kiedy do ich grupy dołącza fotografka Melissa, która na zlecenie rządu ma zrobić dokumentację pracy jednostki. 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

16 maja (środa)
Godz. 17:00
Czas trwania - 127 min.
Cena: 11,- zł

Wiek: od 15 lat


Kino ORANGE

"Baby są jakieś inne"

Niepoprawna komicznie i politycznie ilustracja powiedzenia Stephena Kinga – „Kobiety… nie można żyć bez nich, nie można żyć z nimi”. Marek Koterski, twórca „Dnia świra”, bawi się damsko-męskimi stereotypami. Dwóch prawdziwych facetów, których połączyła ekscytująca nocna wyprawa (najbardziej niegrzeczni w swojej karierze Robert Więckiewicz i Adam Woronowicz), stawia czoło zmasowanemu atakowi perfidnych przedstawicielek płci przeciwnej i rozprawia się ze wszystkimi okowami męskiej swobody w sfeminizowanym świecie


 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

16 maja (środa)
Godz. 19:30
Czas trwania - 90 min.
Cena: 7,- zł

Wiek: od 15 lat


 Koncert

 

 

 

 

 

12 maja na sępoleńskim molo, podczas „Majówki w stylu retro” otwarta zostanie wystawa malarstwa Romana Kolińskiego pt. „Impresje…”. Obrazy będzie można oglądać do 18 maja 2012 roku w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Zapraszamy!

Swoje obrazy autor wykonuje ołówkiem, węglem, pastelą suchą i farbami olejnymi. Od paru lat interesuje się portretem i karykaturą. Oprócz malarstwa, jego pasją jest fotografia lotnicza, artystyczna i plenerowa

 

 


Koncert

 

Jan Kiepura - Marta Eggerth.
Najsłynniejsze śpiewające małżeństwo świata

W programie koncertu, znajdują się znane i mniej znane pieśni, arie i piosenki związane z postaciami obojga artystów.

 

 


Sala kinowo - widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki
1 maja 2012r. (wtorek)
Godz. 18:00

 

 

 

 


 Koncert


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl