Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 Archiwum imprez - Listopad 2019r.

 

 

 

 


Kino w listopadzie raz jeszcze


    Zapraszamy Państwa na kolejne w tym miesiącu kinowe spotkanie z Zakrzywieniem Czasoprzestrzeni. 26 listopada w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim wyświetlimy dla Was 4 filmowe nowości. Tym razem będą to animowane przygody wesołego Baranka, „Baranek Shaun. Farmageddon”, głośny dramat „Nieplanowane”,  thriller polskiej produkcji, „Supernova” oraz wzruszający dramat obyczajowy, „1800 gramów”. Bilety dostępne są już w przedsprzedaży na stronie http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/ oraz www.biletyna.pl i www.ckissepolno.com.pl. Istnieje także możliwość kupna biletów bezpośrednio przed seansem. Jednocześnie informujemy, że Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim NIE DYSTRYBUUJE BILETÓW NA SEANSE KINOWE, prosimy o zakup biletów on-line bądź bezpośrednio w kasie kina. Oto jak prezentuje się szczegółowy repertuar:

 

"Baranek Shaun. Farmageddon"

godz. 15:30
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Na farmie baranka Shaun ląduje obdarzona niesłychanymi mocami i nieodpartym urokiem przybyszka z odległej galaktyki.

 Kup bilet online!

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

"Nieplanowane"

godz. 17:20
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Jedyne, czego pragnęła Abby Johnson, to pomagać kobietom. Z tym nastawieniem już podczas studiów została wolontariuszką, a potem pracownicą jednej z klinik aborcyjnych potężnej organizacji Planned Parenthood. Głęboko wierząc w prawo kobiet do wyboru, szybko awansowała, by ostatecznie zostać jedną z najmłodszych w kraju dyrektorek korporacyjnego giganta wykonującego seryjne aborcje. Tak było do czasu, aż zobaczyła coś, co zmieniło jej życie na zawsze...

 Kup bilet online!

 

 

 

 

 

 

 

"Supernova"

godz. 19:20
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Trzech mężczyzn, jedno miejsce, jeden dzień i jedno zdarzenie, które zmieni ich losy. Oto polityk, który chce wygrać wybory; policjant, pragnący dotrwać spokojnie do emerytury; i mieszkaniec polskiej wsi, który ma rodzinę na utrzymaniu. Nieszczęśliwy wypadek pociąga za sobą lawinę konsekwencji. Ludzie postawieni w sytuacji granicznej – a także widzowie – staną przed pytaniem o rolę przypadku i przeznaczenia w życiu każdego z nas.

 Kup bilet online!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"1800 gramów"

godz. 21:00
Bilety w cenach 18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie)
Opis:
Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?


  Kup bilet online!

 

 

 

 

 

 ZAPRASZAMY!
26.11.2019 r.
Bilety do kupienia na stronach:
 http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/, www.ckissepolno.com.pl, www.biletyna.pl
oraz bezpośrednio przed seansem, w kasie kina


Koncert

 

 

40 lat na scenie – Felicjan Andrzejczak w Sępólnie Krajeńskim

 

    Zapraszamy na koncert legendarnego polskiego wokalisty, Felicjana Andrzejczaka. Wszyscy doskonale znamy takie przeboje, jak „Jolka, Jolka Pamiętasz” czy „Noc Komety”, to właśnie charakterystyczny głos Felicjana Andrzejczaka zapewnił im nieśmiertelność. Te i inne piosenki z bogatego repertuaru Artysty będą mieli Państwo okazję usłyszeć na żywo już 30 listopada o godzinie 18:00 w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Nie zabraknie wspomnianych evergreenów nagranych wraz z Budką Suflera, a także solowych utworów świętującego w tym roku 40-lecie pracy artystycznej wokalisty. Bilety w cenie 50 zł do nabycia za pośrednictwem stron www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl oraz w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

ZAPRASZAMY!
30.11.2019 r.
godz. 18:00
sala widowiskowa
Centrum Kultury i Sztuki
w Sępólnie Krajeńskim


Koncert

 

 

Wyjątkowy koncert galowy – Eleni

 

    Zapraszamy Państwa na koncert Eleni - jednej z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek, której twórczość od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Eleni jako solistka równolegle z występami na estradzie dokonywała nagrań radiowych i brała udział w licznych programach telewizyjnych. Pierwszą płytę długogrającą - "Po słonecznej stronie życia" nagrała z zespołem Prometheus w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty długogrające: "Moja miłość" , "Buzuki disco", "Ty jak niebo, ja - jak obłok", "Lovers", "Grecja raz jeszcze", "Morze snu", "Muzyka Twoje imię ma", "Miłość jak wino", "Wakacyjny flirt" , "Moje Credo", "Nic miłości nie pokona" oraz "Kolędy Polskie". Za większość z powyższych pozycji Eleni otrzymała "Złote Płyty". Obecnie występuje ze swoim zespołem pod kierownictwem Kostasa Dzokasa. Najpopularniejsze przeboje Artystki, będziecie mieli Państwo okazje usłyszeć 17.11.2019 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Bilety w cenie 65 zł do nabycia w sekretariacie CKiS, za pośrednictwem strony www.biletyna.pl, www.ckissepolno.com.pl oraz pod numerem telefonu 889 652 061.

ZAPRASZAMY!
17.11.2019 r.
godz. 17:00
bilety  65 zł
Centrum Kultury i Sztuki
w Sępólnie Krajeńskim


 Recital

 

 

„Już nie zapomnisz mnie” -
wspomnienie XX-lecia międzywojennego w muzyce i słowie

 

    Z okazji zbliżających się obchodów Narodowego Święta Niepodległości, chcielibyśmy zaprosić Państwa na wspaniały recital „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu znakomitego aktora teatralnego i telewizyjnego, Tomasza Stockingera. Wieczór spędzimy w klimacie najpiękniejszych szlagierów polskiego kina przedwojennego.  Koncert poświęcony będzie twórcom takim jak Henryk Wars czy Jerzy Jurandot. A jako że wykonawcą jest aktor, oddaje także przez swój recital hołd gwiazdom kina przedwojennego i przypomina Eugeniusza Bodo, Aleksandra Żabczyńskiego, Antoniego Fertnera i innych.
    Można powiedzieć, że ten recital będzie wiązanką piosenek polskiego kina przedwojennego, w rytmie walca i tanga przy akompaniamencie pianina, jak za dawnych, dobrych lat. Wraca do nas łagodnym uśmiechem, niesłychanym charm'em i przenosi do magicznego dwudziestolecia. Ten program to elegancja i szyk minionych lat, wciąż tak żywo wspominanych

ZAPRASZAMY!
10.11.2019 r.
godz. 15:00
sala widowiskowa
Centrum Kultury i Sztuki
w Sępólnie Krajeńskim

darmowe wejściówki do odebrania w sekretariacie CKiS, online na stronie www.ckissepolno.com.pl lub www.biletyna.pl


Gra miejska

 

 

Zagraj w grę miejską – Sępoleńskie Oczywistości Nieodkryte

 

    W ramach obchodów tegorocznego Narodowego Święta Niepodległości przygotowaliśmy dla Państwa niecodzienną atrakcję. Zapraszamy do wzięcia udziału w grze miejskiej „Sępoleńskie oczywistości nieodkryte”. Gry miejskie to niesamowita rozrywka, łącza one w sobie cechy happeningów ulicznych oraz gier komputerowych i podchodów. Ciekawe łamigłówki, klimat nawiązujący do epoki międzywojnia i zadania tematycznie nawiązujące do lokalnych historii, to gwarancja doskonałej zabawy. „Sępoleńskie oczywistości nieodkryte” to zagadkowa podróż przez wspomnienia i nietuzinkowa lekcja historii. Gra rozpocznie się 11 listopada o godzinie 11:00, uczestnicy wyruszą z placu przed kościołem parafialnym, skąd udadzą się na spotkanie z prezydentem Ignacym Mościckim, następnie każda z grup zostanie oddelegowana do wyznaczonych punktów, w których czekać będą na nich spersonalizowane zadania. Kto pierwszy wykona wszystkie zadania? Kto pierwszy dotrze na niepodległościowy raut w restauracji „Polonia”? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy już 11 listopada. Zgłoszenia grup (maksymalnie pięcioosobowych) przyjmujemy do 30.10.2019 r. w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału!

Dofinansowano w ramach projektu:
„Koalicja dla Niepodległej. Program Grywalizacyjno-Rozwojowy (PGR) – projekt partnerski”

11.11.2019 r.
godz. 11:00
plac przed kościołem parafialnym
w Sępólnie Krajeńskim
(ilość uczestników mogących wziąć udział w grze ograniczona!)


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl