Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 Archiwum imprez - Listopad 2018r.

 

 

 

 


 Kabaret

 

15-lecie Kabaretu Skeczów Męczących w Sępólnie

 

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu. Zupełnie nowe perypetie tych, dzięki którym pokochaliście Kabaret Skeczów Męczących. Najbardziej lubiane postaci w niespotykanych dotąd odsłonach. Premierowy program, pełen nowych skeczy, które już zaraz staną się absolutnymi hitami.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? – taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem KSM powstał legendarny spektakl, którego nie możesz przegapić.Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
30.11.2018 r.
godz. 17:00
cena biletu – 60 zł, 70 zł
Bilety można nabyć w internecie pod adresami:
www.kabaretowebilety.pl, www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl

lub w sekretariacie CKiS w Sępólnie Krajeńskim w godz. 7:00 - 15:00 od poniedziałku do piątku


Wydarzenie

 

 

Polonez na 1000 osób?

 

    Od kilku lat w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości zapraszamy mieszkańców Sępólna Krajeńskiego do wspólnego odtańczenia poloneza. W ubiegłym roku na płycie stadionu miejskiego ten wyjątkowy, narodowy taniec zatańczyły 726 osoby. Widowiskowe ujęcia nagrane z lotu ptaka wzbudziły zachwyt wśród odbiorców, a barwny korowód maszerował w rytm tradycyjnego poloneza w specjalnie przygotowanej choreografii. W roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości chcielibyśmy dokonać rzeczy na swój sposób historycznej i w pewnym sensie symbolicznej. Mianowicie mamy nadzieję, że uda nam się zaprosić do wspólnego tańca 1000 osób. Liczymy na pomoc naszych mieszkańców, dlatego zwracamy się z prośbą o przyłączenie się do naszego tanecznego korowodu, który 09 listopada o godzinie 10:30 (zbiórka o godzinie 10:00) ponownie dostojnym krokiem poruszał się będzie po murawie stadionu miejskiego w Sępólnie Krajeńskim.

PARTNERZY WYDARZENIA: CSiR w Sępólnie Krajeńskim, Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 3, Liceum Ogólnokształcące im. T. Kotarbińskiego, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Sępólnie Krajeńskim, Gminne Przedszkole nr 1, Gminne Przedszkole nr 2 „Bajka”, Uniwersytet Trzeciego Wieku w Sępólnie Krajeńskim


Wydarzenie

 

 

100 lat Polski Niepodległej

    Zapraszamy Państwa na okrągłe, setne urodziny Niepodległej, które będziemy świętować  11 listopada podczas Rautu Listopadowego na ulicy Studziennej. To ze wszech miar wyjątkowe wydarzenie w roku setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości będzie sentymentalną podróżą w czasie oraz symbolicznym podsumowaniem 100 lat Niepodległej Polski. Celebrowanie bodaj najbardziej radosnego ze świąt w historycznym kalendarzu naszego  narodu w tak szczególnych okolicznościach zdarza się raz na sto lat! Zapraszamy wszystkich Państwa do wspólnego świętowania razem z nami Urodzin Niepodległej na Raucie Listopadowym, który odbędzie się 11 listopada o godzinie 11:00 na ulicy Studziennej.

UWAGA KIEROWCO!
Ze względów bezpieczeństwa prosimy nie parkować przy ulicy Studziennej w Sępólnie Krajeńskim dnia 11 listopada 2018 r. w godz. 8.00-14.00. Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.


 Wystawa

 

 

 

    Od jakiegoś czasu przy Centrum Kultury i Sztuki stoi tajemniczy, póki co jeszcze przysłonięty, szklany kontener. Mieszkańcy dopytywali nas co się za tym kryje czy to w związku z remontem sali widowiskowej, my jednak staraliśmy się utrzymać tę informację w tajemnicy. Teraz jednak możemy już oficjalnie powiedzieć, że 1 października „kurtyna opadanie” i wówczas ukażę się Państwu żywa pamiątka po starej, sępoleńskiej sali kinowej. Będzie to prawdziwy wehikuł czasu, swego rodzaju „stop klatka” upamiętniająca salę kinową, która wraz z dobiegającym końca remontem, przechodzi do historii. Stare projektory kinowe, taśmy filmowe, wielka szafa elektryczna, która była „sercem” tej aparatury, kultowe fotele kinowe i inne relikty tej wysłużonej i dobrze znanej mieszkańcom Sępólna Krajeńskiego sali. Przez lata ten właśnie sprzęt wyświetlał filmy, z których część zapewne przeszła już do kanonu kina zarówno polskiego, jak i światowego. Ta wystawa to gratka nie tylko dla miłośników kina i tego typu reliktów przeszłości, ale także dla wszystkich, którzy z sentymentem wspominają chwile spędzone w naszej sali kinowej, a wiemy, że takich osób nie brakuje. Dzięki temu, że kontener ten jest przeszklony i podświetlany, wystawę tę będziecie mogli Państwo podziwiać zarówno w dzień, jak i wieczorem, już po zmroku. Serdecznie zapraszamy!

 

Plac przy CKiS w Sępólnie Krajeńskim


„OBJAZDOWE KINO VISA”  - Sępólno Krajeńskie
19 listopada 2018r.


„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” 2D
godz. 10:00 i 12:30

Fantasy, 2D DUBBING PL,

ograniczenia wiekowe: 13+ TBC,

cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny),

czas trwania: 134 minuty, zwiastun: https://youtu.be/Vbsx6bVUwQI
Opis:
Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.


„Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda” 3D
godz. 18:00

Fantasy, 3D DUBBING PL,

ograniczenia wiekowe: 13+ TBC,

cena biletu: 18 zł normalny, 16zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny),

czas trwania: 134 minuty, zwiastun: https://youtu.be/Vbsx6bVUwQI
Opis:
Akcja filmu, do którego scenariusz napisała J.K. Rowling, rozpoczyna się w 1927 r., kilka miesięcy po tym, jak Newt pomógł zdemaskować i schwytać niesławnego czarnoksiężnika Gellerta Grindelwalda. Ten dotrzymał danego wcześniej słowa i uciekł w dramatycznych okolicznościach. Cały czas gromadzi nowych zwolenników swojej sprawy — wyniesienia czarodziejów ponad wszystkie niemagiczne istoty. Jedyną osobą będącą w stanie go powstrzymać jest czarodziej, którego niegdyś uważał za swojego najlepszego przyjaciela — Albus Dumbledore. Jednak Dumbledore nie obejdzie się bez pomocy swojego byłego ucznia Newta Scamandera, któremu już raz udało się pokrzyżować plany Grindelwaldowi. Przygoda ponownie splata losy Newta, Tiny, Queenie i Jacoba. Jednak misja ta będzie także sprawdzianem ich lojalności, kiedy będą stawiali czoła nowym zagrożeniom w coraz bardziej niebezpiecznym i podzielonym świecie czarodziejów.„Planeta singli 2”
godz. 15:30 i  20:30

Komedia romantyczna

ograniczenia wiekowe: od 13 lat TBC

cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny),

czas trwania: TBC minut, zwiastun: https://youtu.be/tFOJIvJQU8A
Opis:
„Planeta Singli 2” to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku – kontynuacja hitu, w którym zakochały się miliony widzów. W listopadzie 2018 na kinowe ekrany powrócą Maciej Stuhr i Agnieszka Więdłocha jako para, której losy połączyła randkowa aplikacja. Na ekranie nie zabraknie wybuchowego małżeństwa granego przez Weronikę Książkiewicz i Tomasza Karolaka oraz wspaniałych: Danuty Stenki, Piotra Głowackiego czy Joanny Jarmołowicz. Szykujcie się na eksplozję humoru, wzruszeń, pozytywnej energii i potężną dawkę przedświątecznej atmosfery.
Związek Ani (Agnieszka Więdłocha) i Tomka (Maciej Stuhr) przeżywa poważny kryzys. On, showman-celebryta wcale nie ma zamiaru się ustatkować. Ona z kolei chce poważnego związku. Tymczasem na horyzoncie pojawia się Aleksander – zauroczony Anią milioner, właściciel aplikacji Planeta Singli, przekonany, że nikt inny nie pasuje do niego bardziej niż romantyczna nauczycielka muzyki.
Dla wszystkich miłośników kina aż 25% zniżki przy płatności kartą Visa. Promocja obejmuje zakup biletów i zestawów w barku kinowym. Szczegóły naszych promocji: https://kino.visa.pl/promocje

 

Repertuar wraz z linkami do przedsprzedaży znajdziecie Państwo na: https://kino.visa.pl/trasa_kina/szczegoly/163


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl