Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 Archiwum imprez - Listopad 2016r.

 

 

 


Spotkanie

 

Przemek Kossakowski - spotkanie autorskie

Inicjacja - na granicy zmysłów

    Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim serdecznie zaprasza na spotkanie autorskie z Przemysławem Kossakowskim. Popularność zyskał głównie dzięki programowi "Kossakowski - Szósty Zmysł" poświęcony w szczególności intrygującym zjawiskom z dziedziny medycyny niekonwencjonalnej. Kossakowski to z wykształcenia malarz, plastyk, nazywany jest jednak znawcą jasnowidzów, szamanów i uzdrowicieli. Wszystko to dzięki swoim niecodziennym zainteresowaniom, ciekawości świata i eksplorowania tych rejonów, które pozostają jeszcze nieodkryte, także w sferze ludzkiej psychiki. Na spotkanie z gościem zapraszamy 23 listopada o godzinie 19:00 na salę widowiskową Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Bilety w cenie 15 zł. do nabycia w sekretariacie CKiS. Zapraszamy!

 

 

 

Sala widowiskowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

23 listopada 2016

godz. 19:00

bilety: 15 zł

 


Kinowe nowości tydzień po tygodniu!


    Mamy przyjemność zaprosić Państwa raz jeszcze na kinowe bestsellery do Centrum Kultury i Sztuki. Ci wszyscy, którzy w miniony piątek nie mogli bądź nie zdołali udać się na projekcje takich filmów jak "Ostatnia Rodzina" oraz "Pit Bull. Niebezpieczne Kobiety" zapraszamy już w najbliższa niedzielę, 20.11.2016 r. przygotowaliśmy specjalnie dla Was dodatkowe seanse. Wszystkich maluchów zapraszamy z kolei na przygodową bajkę – "Zakwakani". Harmonogram projekcji:

13:45 - "Zakwakani"
15:30 - "Ostatnia rodzina"
17:45, 20:00 - "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"

Bilety wstępu: 18 zł normalny, 16 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 14 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 20 osób) już do nabycia w sekretariacie CKiS. Zapraszamy!

 


 Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema ponownie w Sępólnie Krajeńskim!

11 listopada 2016 roku

 

9:30 "Sekretne życie zwierzaków domowych"

– zabawna animacja dla najmłodszych, która daje odpowiedź na pytanie "co robią nasze zwierzaki, gdy zostają same w domu?".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

12:00 "Ostatnia Rodzina"

– saga słynnej rodziny Beksińskich. W legendarne postaci Zdzisława i Tomka wcielili się Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik. Towarzyszą im Aleksandra Konieczna jako Zofia Beksińska oraz Andrzej Chyra w roli marszanda Piotra Dmochowskiego. Film został zakwalifikowany do Konkursów Głównych prestiżowych festiwali – MFF w Locarno oraz FF w Gdyni. Andrzej Seweryn otrzymał nagrodę dla Najlepszego Aktora na MFF w Locarno.

Ograniczenia wiekowe: od 15 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30 "Bridget Jones 3"

– trzecia część miłosnych perypetii Bridget Jones. Laureaci Oscara – Renée Zellweger i Colin Firth powracają w kontynuacji ikonicznej komedii o miłosnych i zawodowych przygodach Bridget Jones, autorki najzabawniejszego pamiętnika w historii kina i literatury.

Ograniczenia wiekowe: od 15 lat.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17:00 "Smoleńsk"

– historia katastrofy Smoleńskiej według Antoniego Krauzego, autora m.in. dramatu historycznego "Czarny czwartek. Janek Wiśniewski padł". Muzykę do filmu skomponował Michał Lorenc, autor oprawy dźwiękowej takich produkcji, jak: „Poznań 56”, „Historia Roja”, „Przedwiośnie” i „Czarny Czwartek. Janek Wiśniewski padł”.

Ograniczenia wiekowe: od 13 lat.


 

 

 

 

 

 

 

 

19:30 "Pitbull"

- niebezpieczne kobiety" – kolejna część kinowego hitu, której bohaterkami są tym razem bezwzględne, niebezpieczne kobiety w mundurach. Emocje gwarantowane.

Ograniczenia wiekowe: od 18 lat. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie zapraszamy, 11 listopada 2016 roku, Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim!
Cena biletów: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy zorganizowane, minimum 10 osób).

Link do repertuaru z linkami do przedsprzedaży online: http://kinoletnie.pl/repertuar.php?id=121

Bilety w przedsprzedaży sprzedawane są jedynie w cenie biletów normalnych, czyli 16 zł. Zakupu biletów ulgowych oraz grupowych można dokonać jedynie w kasie kina w dniu 11.11.2016 r. Przedsprzedaż online kończy się na 24h przed startem seansu. Rezerwacji biletów (do późniejszego zakupu w kasie kina) można dokonywać telefonicznie, pod nr tel. (22) 357 78 00, od poniedziałku do piątku, w godz. 10:00-15:00. Wszystkie zarezerwowane bilety należy odebrać co najmniej pół godziny przed seansem. Kasa kina będzie czynna w dniu 11.11.2016 r. od pierwszego do ostatniego seansu.
 

 


11 listopada - Narodowe Święto Niepodległości

 

 

"WIARĘ WE WŁASNE SIŁY WSKRZESIĆ"

 

    Tegoroczne Święto Niepodległości będzie rekonstrukcją atmosfery miasta przeniesionego w czasie do epoki dwudziestolecia międzywojennego.  W przestrzeni miejskiej rozbrzmiewać będzie muzyka lat 20-tych, a na ulicach w towarzystwie dam pojawią się żołnierze II Rzeczpospolitej. Wydarzeniu towarzyszyć będą gazeciarze, pucybuci, kwiaciarki oraz koncert pieśni patriotycznych w wykonaniu Chóru Cecylia parafii p.w. św. Bartłomieja w Sępólnie Krajeńskim oraz Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Stowarzyszeniu "Duże Różowe Słońce". Wśród wspaniałych gości pojawi się także międzynarodowa gwiazda kina niemego, Pola Negri oraz historyczna postać Marszałka Piłsudskiego w asyście Oddziału Terenowego Polskiego Klubu Kawaleryjskiego im. XVI Pułku Ułanów Wielkopolskich w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy  - 11 listopada, godzina 11:00, Raut Listopadowy przy ulicy Studzienej.

Partnerem wydarzenia jest Lokalna Grupa Działania "Nasza Krajna".

 

 

Sępólno Krajeńskie - ul. Studzienna

11 listopada

godz. 11:00


Koncert

 SARSA w Sępólnie!

 

    Serdecznie zapraszamy na koncert SARSY, niezwykle popularnej piosenkarki, autorki przeboju podbijającego radiowe listy – "Naucz Mnie". "Nauczcie się" jego słów i przyjdźcie zaśpiewać razem z Sarsą! 12 listopada, godzina 17:00, sala widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Bilety w cenie 30 zł w sprzedaży od 18.10. 2016 r. Serdecznie zapraszamy!

 

 

Sala widowiskowa CKiS w Sępólnie Krajeńskim

12 listopada 2016

godz. 17:00

bilety: 30 zł (w sprzedaży od 18.10. 2016 r.)

 


Wydarzenie

 

Poloneza czas zacząć - od symboliki do tradycji.
Barwny korowód na Stadionie Miejskim

 

    10 listopada po raz kolejny w Sępólnie Krajeńskim będziemy mogli podziwiać barwny korowód w takt reprezentacyjnego polskiego tańca narodowego – Poloneza. Zgodnie z genezą tańca, Polonez stanowił element ceremoniału dworskiego, dawniej będąc paradą szlachty przed monarchą. Zazwyczaj tańczony na rozpoczęcie balów, również obecnie inauguruje niektóre wydarzenia, celem podkreślenia ich uroczystego charakteru.
    Organizując korowód w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim odchodząc od utartych i nieatrakcyjnych schematów zamierza w sposób radosny i nowatorski zachęcać do upamiętnienia wydarzenia sprzed lat, jakim było odzyskanie w 1918 roku niepodległości przez Polskę.
    Korowód zorganizowany przy współpracy z młodzieżą Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kotarbińskiego w Sępólnie Krajeńskim oraz Szkół Podstawowych nr 1 i nr 3, wyruszy punktualnie o godzinie 12:00 na Stadionie Miejskim. Wydarzenie będzie jednocześnie kolejną próbą pobicia Rekordu Guinessa w ilości tańczących par.

 

Stadion Miejski w Sępólnie Krajeńskim

10 listopada 2016r.

godz. 12:00


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl