Galeria zdjęć
1.GALERIA 2017r.2.GALERIA 2016r.3.GALERIA 2015r.4.GALERIA 2014r.5.GALERIA 2013r.6.GALERIA 2012r.7.GALERIA 2011r.8.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE9.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA10.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU11.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi12.MUZYKA KLASYCZNA13.FOLKLOR I TRADYCJA14.WYSTAWY15.GALERIA GWIAZD16.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA17.KOCHAMY POLSKIE SERIALE18.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE19.KULISY SŁAWY20.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD21.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wiśniewce.

 

► Ferie w Lutowie -  "Kraina wyobraźni"

 

► "Zatańczmy razem walca z babcią i dziadkiem" - Lutowo

 

► „Zimowe Czary” - ferie w Wałdowie

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

  Archiwum imprez - Listopad 2013r.

 

 

 


Koncert

Wszystkie bilety sprzedane!

Jaskółka zakołuje nad Sępólnem!

Wszechstronny artysta, niezapomniany wykonawca przejmującej Jaskółki uwięzionej - Stan Borys, po wielu latach nieobecności w Polsce zaśpiewa na sępoleńskiej scenie. Koncert artysty odbędzie się w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim dnia 29 listopada 2013 r. o godz. 18.00.
Stan Borys jest wokalistą, kompozytorem, aktorem, poetą współtwórcą zespołu Blackout, autorem pierwszych w Polsce protest – songów, wokalistą pierwszej w kraju rock opery oraz zdobywcą wielu nagród m.in. Bursztynowego Słowika.
Piosenki z którymi kojarzą go rzesze fanów to m.in. Jaskółka uwięziona, Anna, To Ziemia, Wiatr od Klimczoka, Zmęczony burz szaleństwem, Kochać i tracić, Szukam przyjaciela.
ZAPRASZAMY!

 

Sala widowiskowo - kinowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

29 listopada (piątek)

Godz. 18:00

Bilety na koncert w cenie 30 zł do nabycia w sekretariacie CKiS od 4.11.2013 r.


Spotkanie


Spotkanie

Sępoleńska Akademia Sukcesu!

Tym razem na pytania młodzieży: Jak odnieść życiowy sukces? Jak zrobić karierę? Jaki zawód wybrać? będzie odpowiadał tancerz, aktor, pasjonat podróży, wielbiciel starych i nowych mercedesów – Mateusz Damięcki!
Mateusz Damięcki jest dyplomowanym aktorem, absolwentem Akademii Teatralnej, którą ukończył w 2004 roku, podążając ścieżką rodzinnej tradycji. Dla jednych to Cezary Baryka z "Przedwiośnia" Filipa Bajona, dla innych Michał - jeden z głównych bohaterów "Egzaminu z życia" bądź Andrzej z "Teraz albo nigdy". Dla fanów tańca - filmowy partner Izabelli Miko z "Kochaj i tańcz". Przede wszystkim jednak zdolny i przystojny aktor młodego pokolenia, który w swoim życiu oprócz aktorstwa ma wiele pasji.
Zapraszamy na spotkanie z aktorem do Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim dnia 8 listopada 2013 r. o godz. 12.00.
 

 

Sala widowiskowo - kinowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

8 listopada (piątek)

Godz. 12:00


 Koncert

WŁADZE SAMORZĄDOWE GMINY SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE
ZAPRASZAJĄ NA OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

 

11 listopada już po raz kolejny przejdzie ulicami Sępólna Krajeńskiego Przemarsz Niepodległości. Zapraszamy do włączenia się w te obchody! W radosnym nastroju chcemy świętować to piękne wydarzenie.

CZEKAMY NA CIEBIE!
Prosimy o przybycie 11 listopada ok. godziny 9.00 na plac przed Centrum Kultury i Sztuki.
Szczegóły programy obchodów Święta Niepodległości:
09.00 – początek formowania się Przemarszu Niepodległości. Grupa rekonstrukcyjna i grupy zmotoryzowane formują się na parkingu przed Liceum Ogólnokształcącym. Orkiestra dęta i grupy piesze formują się na parkingu przed Centrum Kultury i Sztuki.
09.30 – Przemarsz Niepodległości pod Pomnik Walki i Męczeństwa
- Odśpiewanie Hymnu Narodowego,
- Przekazanie głosu Burmistrzowi Sępólna Krajeńskiego W. Stupałkowskiemu,
- Złożenie kwiatów pod pomnikiem,
- Przemarsz do Kościoła Parafialnego pw. św. Bartłomieja
10.00 – Msza św. w intencji Ojczyzny
11.00 – Event historyczno-patriotyczny ,,Jesteśmy równi, choć różni. Każdy ma prawo być patriotą”
- Pokazy grupy rekonstrukcyjnej
- Akcja społeczna - ,,Kto ty jesteś?”
Założeniem akcji jest myśl, że patriotyzm nie powinien być dla naszych dzieci zadaniem ponad siły. Jeśli ma stać się wewnętrznym imperatywem, a nie tylko ozdobnym kotylionem rocznicowym, to poprzez małe odruchy społecznej solidarności, na dziecięcą miarę.
Akcji przyświecać będą hasła:
Pomagam. Jestem patriotą.
Dużo czytam. Jestem patriotą.
Jesteśmy równi, choć różni. Każdy ma prawo być patriotą.
Patriotyzm nie ma koloru.
Jestem patriotą, a nie patriotom. Lubię język polski.
Porządkuję z dziadkiem opuszczone cmentarze. Jestem patriotą.
Jaka dorosnę, będę głosował. Jestem patriotą.
- ,,Jak długo w sercach naszych” - wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, swobodne spotkania uczestników
- Wypuszczanie gołębi
- ,,A piosenka za nimi szła”- koncert zespołu z Teatru Muzycznego Hals w Gdyni, w którym w sposób historycznie chronologiczny za pomocą piosenek i tekstów patriotycznych, opiszemy marsz żołnierzy do niepodległej Polski, do niepodległości naszego narodu po okresie zaborów. Usłyszymy pieśni legionowe: O mój rozmarynie, Pierwsza Brygada. Pieśni z okresu międzywojennego Choć burza huczy wokół nas oraz pieśni z okresu wojny Po ten kwiat czerwony, Marsz I korpusu.
Jednocześnie zwracamy się z apelem do mieszkańców o wywieszenie flag państwowych na swoich budynkach.

Nie może Ciebie zabraknąć w tym dniu. Zapraszamy

UWAGA KIEROWCO!
W związku obchodami Święta Niepodległości organizowanymi dnia 11 listopada 2013 r. na Placu Wolności w Sępólnie Krajeńskim, informujemy kierowców, że część ulicy oraz parkingu przy Placu Wolności będzie zamknięta od godz. 8.00 do godz. 14.00.
Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: ckissepolno@op.pl

 
Powered by: www.cdx.pl