Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

   

Archiwum imprez - listopad 2011r.

 

 

 

 


 Warsztaty

 

  Coraz bliżej święta !!!

Z przyjemnością informujemy Państwa o organizowanych przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim warsztatach umożliwiających własnoręczne wykonanie kartek świątecznych. Poza nowatorskimi rozwiązaniami proponujemy łatwe do wykonania projekty dla początkujących. Zainteresowanych zapraszamy 30 listopada 2011 r. (tj. środa) o godzinie 17:30. Pracownia ceramiczno-plastyczna zapewnia Państwu materiały w postaci papieru, dziurkaczy oraz dodatków ze świątecznymi motywami. Zapraszamy serdecznie!

 

Pracownia ceramiczno - plastyczna CKiS
30 listopada 2011 r. (środa)
Godz. 17:30

 


Wykład

„Ironia rani, humor leczy"

 

Ironia może zabić, humor pozwala żyć.
Ironia jest bezlitosna, humor jest miłosierny.
Ironia jest upokarzająca, humor jest pokorny”
/… „André Comte-Sponville/
• Czy śmiech to zdrowie?
• Czy poczucie humoru to umiejętność śmiania się z własnych wad?
• Czy humor i dowcip może ranić?
• Czy ludziom wesołym, którzy potrafią się śmiać, jest w życiu łatwiej?
Odpowiedzi na te pytania udzielimy już 22 listopada (wtorek). Sępoleński Uniwersytet Dziecka zaprasza dzieci na kolejne spotkanie, które odbędzie się o godz. 10.00 w sali kinowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.
Tematem spotkania będzie: „Humor – nieodłączna część optymizmu”. Zapraszamy!

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
22 listopada 2011 r. (wtorek)
Godz. 10:00
Wstęp bezpłatny!


 Kabaret

 "Paranienormalni"

jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce, znany m.in. z szalonej Mariolki wystąpi w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim!!!
Paranienormalni mówią o sobie, że są popowi. W swoich programach używają dużo muzyki – nie tylko z podkładów, ale także wykonywanej na żywo przez Igora. Sporo inspiracji czerpią ze środowiska nastolatek, jak na przykład słynna „Blondynka” - jeden z najczęściej oglądanych numerów w Internecie. Wiele skeczy stworzyli także podczas obserwacji świata zwierząt – gołębie na dachu, czy numer o musze i pająku, który zakrawa na dramat psychologiczny. Rozpowszechnili kilka powiedzonek, jak „hejka”, „krejzolka”, „ja pikole” i „bez kitu, nie?”. Ich występ, to zajmujące „odjechane” widowisko audio-wizualne, bo oprócz przyjemnych dźwięków zapewniają bardzo ciekawe, kolorowe stroje i elementy scenografii. Na scenie są bardzo żywotni i naprawdę nie pozwalają się widzom nudzić.


Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
19 listopada 2011 r (sobota)
Godz. 16:00
Cena biletu: 35 zł (do nabycia od 19.10.2011r. w biurze CKiS)


Kino

 "1920 Bitwa Warszawska"

"1920 Bitwa Warszawska" to wielki fresk historyczny o jednej z najważniejszych bitew w dziejach świata. To także jedna z pierwszych w Europie i pierwsza w Polsce, pełnometrażowa produkcja zrealizowana w 3D. Za kamerą stanął Jerzy Hoffman, nominowany do Oscara mistrz wielkich widowisk historycznych.

Akcja rozpoczyna się w Warszawie, w 1920 roku. Jan (Borys Szyc), poeta i kawalerzysta, po otrzymaniu rozkazu wyjazdu na front polsko-bolszewicki, oświadcza się swojej narzeczonej Oli (Natasza Urbańska), aktorce teatru rewiowego. Ślubu udziela młodym ksiądz Ignacy Skorupka (Łukasz Garlicki). Podczas walk Jan trafia do niewoli. Jego los leży w rękach czekisty Bykowskiego (Adam Ferency), który ucieleśnia okrutne oblicze bolszewickiej rewolucji. Historia znajdzie finał w wielkiej bitwie, która na zawsze odmieni nie tylko losy Jana i Oli, ale całej dwudziestowiecznej Europy.

Obok bohaterów fikcyjnych na ekranie pojawiają się także postacie historyczne: marszałek Józef Piłsudski (Daniel Olbrychski), generał Tadeusz Rozwadowski (Marian Dziędziel), pułkownik Wieniawa-Długoszowski (Bogusław Linda), a także Włodzimierz Lenin i Józef Stalin.

Reżyserowi udało się odtworzyć atmosferę lat 20. ukazując wielki patriotyzm i heroiczny wysiłek pokolenia naszych przodków.Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
16 listopada 2011 r. (środa)
Godz. 18:00
Cena biletu: 10 zł
Czas trwania: 1 godz. 50 min.

Wiek: od 12 lat


 Koncert

"Ta co nie zginęła"

 

W związku z 93 ROCZNICĄ ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI mamy przyjemność zaprosić mieszkańców Sępólna i okolic na montaż słowno-muzyczny pt. „Ta co nie zginęła” w wykonaniu Młodzieżowej Orkiestry Dętej pod dyrygenturą Mariana Kukowskiego oraz Drużyny Harcerskiej Nr 20 im. Św. Wawrzyńca przy Zespole Szkól Nr 3 w Sępólnie Krajeńskim. Chcąc uczcić rocznicę oswobodzenia się Polski spod więzów niewoli zapraszamy do Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim dnia 12 listopada 2011 r. (sobota) o godz. 16.00. Wstęp bezpłatny.

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
12 listopada 2011 r. (sobota)
Godz. 16:00
Wstęp bezpłatny!

 


 Kino ORANGE

 „Delfin Plum”

 Propozycja dla najmłodszych; barwna, kolorowa przygoda Delfina, który rzuca wyzwanie złemu rekinowi; w polskiej wersji językowej głosy podkładali m.in.: Anna Dereszowska, Jerzy Kryszak czy Robert Więckiewicz!

Morza i oceany nie znają dzielniejszego pływaka od Pluma. Najsympatyczniejszy delfin świata już wkrótce wyruszy razem z przyjaciółmi na poszukiwanie legendarnej wielkiej fali. W trakcie pełnej przygód podmorskiej wyprawy nieustraszony Plum rzuci wyzwanie pewnemu złośliwemu rekinowi i udowodni wszystkim szczurom lądowym, że… nie ma jak życie w wielkim błękicie, a prawdziwych przyjaciół poznaje się w wodzie!

Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=GC__Hh8FVAMSala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
7 listopada 2011 r. (poniedziałek)
Godz. 11:00
Cena biletu: 11 zł
Czas trwania: 86 min.

Wiek: bez ograniczenia wieku


 Kino ORANGE

 „Ki”

 Opowieść o młodej matce, chcącej po urodzinach dziecka wciąż korzystać z życia; rewelacyjna, tytułowa rola Romy Gąsiorowskiej ("Wojna polsko - ruska", "Londyńczycy", "Sala samobójców"), za którą otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na 36. FPFF w Gdyni i nominację do tegorocznej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego.

Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=GszXWKTre7MSala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
7 listopada 2011 r. (poniedziałek)
Godz. 17:00
Cena biletu: 11 zł
Czas trwania: 93 min.

Wiek: od 15 lat


  Kino ORANGE

 „Przepis na miłość”

Absolutna premiera! film wchodzący do polskich kin 21 października, i od dnia premiery dystrybuowany w Kinie Orange; francuska komedia romantyczna idealnie łącząca lekki i marzycielski klimat "Amelii" z apetycznością filmu "Czekolada".

Zwiastun: http://www.youtube.com/watch?v=rZS6-0cAEIQ
Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
7 listopada 2011 r. (poniedziałek)
Godz. 19:00
Cena biletu: 11 zł
Czas trwania: 80 min.

Wiek: od 15 lat

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl