Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

  Archiwum imprez - Kwiecień 2014r.

 

 

 


Spotkanie

Sępoleński Uniwersytet Dziecka

Do tej pory Mali Studenci Sępoleńskiego Uniwersytetu Dziecka brali udział w programie nauczania dwunastu wartości moralnych, o których opowiadali zaproszeni goście: SZACUNEK – Magda Steczkowska, SZCZĘŚCIE, OPTYMIZM, HUMOR – CLOWN, MIŁOŚĆ – ks. Ryszard Pełech, PIĘKNO – Grażyna Nita, SOLIDARNOŚĆ – kynoterapeuci z Fundacji Dogoterapeutycznej „Właśnie Tak!”, SAMODYSCYPLINA – Mirosława Gawryłkiewicz, ODPOWIEDZIALNOŚĆ – Dorota Zawadzka, MĄDROŚĆ – Józef Broda, UCZCIWOŚĆ – Bogdan Rymanowski, POKOJOWOŚĆ – Tomasz Zubilewicz, ODWAGA – Mirosław Hermaszewski, SPRAWIEDLIWOŚĆ. Brali też udział w konwersatoriach i ćwiczeniach: „Ciekły azot oraz chemia ognia”, „Magia elektryczności”, „Człowiek? -  co się w nim kryje?”, „Oto moje DNA”, „Warsztaty konstruktorskie”.
Już 5 maja 2014 roku w Centrum Kultury i Sztuki odbędzie się kolejne spotkanie Sępoleńskiego Uniwersytetu Dziecka. Tym razem tematem wykładu będzie: „A TY KIM BĘDZIESZ? - BO JA ASTRONAUTĄ!”

 

 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

23 kwietnia 2014 r. (środa)


 Spotkanie

III Kiermasz Wielkanocny

 

 

 

 

 


 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

5 kwietnia 2014r. (sobota)

godz. 10:00

 

 

 

 

 

 

 


SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU

 

Dobiega końca druga edycja Sępoleńskiej Akademii Sukcesu. Młodzież sępoleńskich szkół średnich miała do tej pory możliwość spotkania się ze znanymi ze świata mediów osobami. W Centrum Kultury i Sztuki gościliśmy dotychczas: dziennikarzy radiowych i telewizyjnych – Tomasza Sekielskiego i Jarosława Gugałę, sportowców – Bartłomieja Bonka i Zbigniewa Bońka, aktorów – Agnieszkę Więdłochę, Mateusza Damięckiego i Adama Woronowicza, pianistę – Adama Kośmieję, tancerza Stefano Terrazzino i językoznawcę prof. Jerzego Bralczyka.
Zbliżający się nieubłagalnie okres dokonywania wyborów skłonił organizatorów do zaproszenia Rektora Wyższej Uczelni.
Na pytania młodzieży: Jak odnieść życiowy sukces? Jaką drogę wybrać? Odpowie Rektor Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi dr Krzysztof Kannenberg.
Krzysztof Kannenberg urodził się 13.01.1957 r. w Więcborku. W 1976 roku ukończył Liceum Ogólnokształcące w Sępólnie Krajeńskim Od roku 1983 pracuje na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika prowadząc wykłady m.in. z mikroekonomii, analizy ekonomicznej, ekonomii menedżerskiej, wartościowania pracy i zarządzania portfelem strategicznym. Wypromował ponad 300 magistrów i licencjatów. Specjalizuje się w teorii ekonomii, marketingu i zarządzaniu zasobami pracy.
Jest pomysłodawcą i współorganizatorem Wyższej Szkoły Zarządzania Środowiskiem w Tucholi i od początku jej rektorem. Od pięciu lat jest członkiem Prezydium Konferencji Rektorów Zawodowych Szkół Polskich i przewodniczącym Kolegium Rektorów Zawodowych Szkół Polskich woj. kujawsko- pomorskiego. Jest członkiem Zespołu Ekspertów Marszałka Województwa kujawsko- pomorskiego. W 2011 roku Uchwałą Prezydium Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich został wybrany na członka Rady „Fundacji na rzecz jakości kształcenia” reprezentującego sektor niepublicznego szkolnictwa wyższego w Polsce.
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

20 marca 2014 r. (czwartek)

godz. 11.00.

Zapraszamy!


Sępoleński Uniwersytet Dziecka -  ,,Warsztaty konstruktorskie”

 

21 marca 2014 r. w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim mali studenci będą mieli możliwość budowania różnych konstrukcji m.in. mostów, katapult. Tworząc maszyny energii, sprawdzą w jaki sposób następuje zamiana energii z potencjalnej na kinetyczną. Wszystko to przy wspaniałej zabawie.
Celem strategicznym zajęć uniwersyteckich jest podniesienie kluczowych kompetencji naukowo-technicznych oraz upowszechnienie materiałów i informacji związanych z tematami przewodnimi z zakresu: fizyki, biologii, geografii i matematyki. Zajęcia te mają uczyć studentów wyciągania wniosków, kojarzenia faktów, wykorzystywania nauki w życiu, i co najważniejsze ułatwiać start młodym ludziom.

Rezerwacja udziału grup w spotkaniu w sekretariacie CKiS tel. 523880160.
Ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

 

 

 

 

 

 

 

 


Wielkanocne warsztaty w CKiS

 

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, dlatego warto już teraz poszukać świątecznych inspiracji. Magiczny czas przygotowań do Świąt Wielkiej Nocy to także potrzeba dzielenia się radością świątecznych życzeń. Wychodząc naprzeciw wszystkim tym, którzy własnoręcznie pragną wykonać Wielkanocną kartkę świąteczną zapraszamy 21 marca o godz. 17:30
do udziału w warsztatach manualnych. 
A już w dniu 3 kwietnia o godz. 17:30 zapraszamy na warsztaty florystyczne, które będą okazją do stworzenia niespotykanych dekoracji świątecznych, które wprowadzą w atmosferę zbliżających się świąt Wielkiej Nocy.

 

 

A już w dniu 3 kwietnia o godz. 17:30 zapraszamy na warsztaty florystyczne, które będą okazją do stworzenia niespotykanych dekoracji świątecznych, które wprowadzą w atmosferę zbliżających się świąt Wielkiej Nocy.

 

 

 

 

 

 

Zapewniamy Państwu niezbędne materiały oraz fachowy instruktaż.
Ilość miejsc ograniczona, zapisy w sekretariacie CKiS 52 388 01 60


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl