Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 

Archiwum imprez - kwiecień 2012r.

 

 

 

 


Wystawa

Dzieci z zespołem Downa i ich matki w obiektywie Niedenthala.

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza do obejrzenia wystawy znanego fotografa Chrisa Niedenthala „Listy do Syna”.
Wystawa „Listy do Syna” składa się z 10 fotografii Chrisa Niedenthala, których bohaterami są dzieci z zespołem Downa i ich matki. Zdjęcia pokazują matki wraz z dziećmi w codziennych sytuacjach: w domu, podczas zabawy, na spacerze. Ekspozycję uzupełniają listy Wioletty Mikusek, matki Stasia, który urodził się z trisomią 21.
Chris Niedenthal to polski fotograf, jeden z najbardziej cenionych fotoreporterów europejskich. Jest członkiem rzeczywistym ZPAF, laureatem nagrody World Press Photo z 1986 r. Współpracował z takimi magazynami jak  „Newsweek”, „Time”, „Der Spiegel”, „Forbes”. W 2009 r. został odznaczony srebrnym medalem Gloria Artis.
Pomysłodawcą wystawy jest Stowarzyszenie Rodzin i Opiekunów Osób z Zespołem Downa „Bardziej Kochani” w Warszawie. Projekt został zrealizowany dzięki dotacji uzyskanej w ramach konkursu grantowego programu „Wspieramy Mamy”, ogłoszonego przez Towarzystwo Ubezpieczeniowe AXA w 2007 r.
Głównym celem ekspozycji jest zwrócenie uwagi społeczeństwa na problemy matek, którym rodzi się niepełnosprawne dziecko, przeciwdziałanie społecznej izolacji dzieci z trisomią 21 i ich rodzin oraz przełamania lęku części społeczeństwa przed innością.

Wystawę „Listy do Syna” można oglądać w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie od 18 kwietnia 2012 r.

 Spotkanie

Sępoleński Uniwersytet Dziecka

 


Gotowość do pomocy, poświęcenia i wsparcia, poczucie współodpowiedzialności w obliczu czyjejś potrzeby lub nieszczęścia, dzielenie się obowiązkami… To tylko niektóre z cech kolejnej wartości, jaką poznają mali sępoleńscy studenci. Już 25 kwietnia b.r. o godz. 10:00 w sali kinowej Centrum Kultury i Sztuki dzieci poznają kolejną wartość moralną jaką jest SOLIDARNOŚĆ. Składają się  na nią m.in.:
•    życzliwość
•    współczucie
•    odpowiedzialność
•    poświęcenie
•    dzielenie się
•    szlachetność itd.

Gośćmi specjalnymi będą kynoterapeuci wraz ze swymi psami labradorami z bydgoskiej Fundacji Dogoterapeutycznej „Właśnie Tak!”. Psy te, niosą pomoc m. in. w rehabilitacji chorych dzieci.

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
25 kwietnia (środa)
Godz. 10:00

Serdecznie zapraszamy :o)
 


Spotkanie


Spektakl

„Katyń – listy do…”

W związku z 72 rocznicą zbrodni katyńskiej, CKiS w Sępólnie zaprasza na inscenizację teatralną „Katyń – listy do…” przygotowaną przez Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sztuki „Stara Ochronka” w Bydgoszczy. Inscenizacja jest hołdem ku czci polskich oficerów zamordowanych w lesie katyńskim oraz ich rodzin, nawiązuje do historii brutalnej prawdy dokonanej na obywatelach państwa polskiego. Serdecznie zapraszamy!

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
19 kwietnia (czwartek)
Godz. 12:00

 


Kabaret

Kabaret Pod Wyrwigroszem

Kabaret zaprezentuje Państwu swój nowy PROGRAM CZTERO - GWIAZDKOWY . Czas trwania występu - ok. 100 minut.

 

 

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
21 kwietnia (sobota)
Godz. 15:00

Wstęp: 45,00 zł (sprzedaż w sekretariacie CKiS )

Liczba miejsc ograniczona!

 


 Kino ORANGE

"Rozstanie"

Okrzyknięte przez światową krytykę arcydziełem współczesnego kina i nagrodzone na festiwalu w Berlinie Złotym Niedźwiedziem za najlepszy film, a także nagrodami aktorskimi oraz Oscarem w kategorii "Najlepszy film nieanglojęzyczny". „Rozstanie", w reżyserii twórcy głośnego „Co wiesz o Elly", to opowieść o dwóch rodzinach, których losy w dramatyczny sposób splatają się ze sobą na skutek przypadkowego zbiegu okoliczności. Film w doskonały sposób łączy elementy thrillera i dramatu psychologicznego, trzymając w napięciu do nieoczekiwanego finału.

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

18 kwietnia (środa)
Godz. 8:00
Czas trwania - 123 min.
Cena: 11,- zł


Kino ORANGE

"Winx Club: magiczna przygoda" (wersja 2D)

Wasze ulubione czarodziejki powracają! Podczas gdy Bloom - była członkini klubu Winx - zmaga się z trudnymi obowiązkami księżniczki krainy Domino, pałające żądzą zemsty wiedźmy planują zniszczenie mitycznego drzewa życia, które utrzymuje w równowadze siły dobrej i złej magii. Czarodziejka Smoczego Płomienia obawia się, że nie podoła roli władczyni Heraklionu i żony przystojnego Sky'a. Z pomocą oddanych przyjaciółek - Flory, Stelli, Musy, Tecny, Layli i Roxy - rzuci jednak wyzwanie podstępnym siłom zła i nauczy się, jak zostać prawdziwą królową i zdobyć zaufanie poddanych.
 

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

18 kwietnia (środa)
Godz. 11:00
Czas trwania - 87 min.
Cena: 11,- zł

Film z polskim dubbingiem


Kino ORANGE

"Jak ona to robi?"

Czterokrotnie nagradzana Złotym Globem Sarah Jessica Parker - odtwórczyni roli Carrie Bradshaw, najsłynniejszej singielki świata - powraca na ekrany kin, aby udowodnić milionom kobiet, że seks to tylko jedna z wielu atrakcji w wielkim mieście!

 

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

18 kwietnia (środa)
Godz. 17:00
Czas trwania - 95 min.
Cena: 11,- zł

 


Kino ORANGE

"Idy marcowe"

4 nominacje do Złotych Globów, 2 nominacje do nagrody BAFTA 2012, jeden z 10 najlepszych filmów 2011 roku wg National Board of Review oraz nominacja do Oscara w kategorii "najlepszy scenariusz adaptowany"! George Clooney i Ryan Gosling - najwięksi przystojniacy Hollywood - udowadniają, że prawdziwy thriller rozgrywa się za kulisami władzy, a w trakcie pokerowych rozgrywek na szczycie tylko najtwardsi gracze zdołają odkryć, jak zostać prezydentem!


 

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

18 kwietnia (środa)
Godz. 19:00
Czas trwania - 101 min.
Cena: 11,- zł

 


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl