Galeria zdjęć
1.GALERIA 2017r.2.GALERIA 2016r.3.GALERIA 2015r.4.GALERIA 2014r.5.GALERIA 2013r.6.GALERIA 2012r.7.GALERIA 2011r.8.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE9.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA10.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU11.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi12.MUZYKA KLASYCZNA13.FOLKLOR I TRADYCJA14.WYSTAWY15.GALERIA GWIAZD16.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA17.KOCHAMY POLSKIE SERIALE18.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE19.KULISY SŁAWY20.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD21.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wiśniewce.

 

► Ferie w Lutowie -  "Kraina wyobraźni"

 

► "Zatańczmy razem walca z babcią i dziadkiem" - Lutowo

 

► „Zimowe Czary” - ferie w Wałdowie

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

   KALENDARZ IMPREZ CKiS:

 

 

 

 


 Spektakl

 

Walentynkowy spektakl „Romeo i...”

 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
zaprasza na walentynkowy spektakl
„Romeo i...”

    Przedstawienie teatralne w wykonaniu Chojnickiego Studia Rapsodycznego inspirowane szekspirowską tragedią „Romeo i Julia” oraz spektaklem „... i Julia” Idy Bocian. Nietypowy monodram postrzegany z męskiego punktu widzenia, w którym bohater przyjmuje wielorakie twarze. Ostatecznie jednak wpada we własną pułapkę. Czy prawdziwa miłość może go zmienić? Zdobywca Grand Prix na 6 Międzynarodowym Festiwalu "TEK" w Policy oraz nagrody dla Najlepszego Aktora Festiwalu na 3. Ogólnopolskim Festiwalu "Blackout" w Wołominie 2017. Spektakl zakwalifikował się także na X. Międzynarodowy Festiwal Teatrów w Niemczech 2018. Serdecznie zapraszamy!

 

18.02.2018 r.
godz. 17:00
sala kolumnowa

Wstęp wolny
 


 Warsztaty

 

„Zimowa warsztatomania” - ferie zimowe dla dzieci

 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
zaprasza na:
„Zimową warsztatomanię”
ferie zimowe dla dzieci
19-23.02.2018 r.
godz. 10:00-14:00


    Nadeszła zima, a wraz z nią wyczekiwane ferie zimowe. Zapraszamy dzieci w wieku 7-12 lat do zapisów na „Zimową warsztatomanię” w Centrum Kultury i Sztuki. Czeka na Was moc artystycznych atrakcji i mnóstwo kreatywnej zabawy!

Warsztaty Bum-Bum Rurki – zabawy rytmiczno-ruchowe, tworzenie scenek muzyczno-integracyjnych, nauka popularnych melodii z wykorzystaniem kolorowych tub z plastiku
Warsztaty bębnowe – gra na bębnach djembe i innych współpracujących instrumentach afrykańskich
„Uszylandia” - artystyczne warsztaty szycia lalek
„Pastelowe szaleństwo” - malowanie na sztalugach
„Ulep sztukę” - warsztaty lepienia z gliny
„W to mi graj!” - gry planszowe, zespołowe gry edukacyjne
„Taneczne wariacje”- zabawy ruchowe z tańcem
„Tajemniczy świat dźwięków” - stymulujące wyobraźnie zabawy muzyczne

    Już dziś zachęcamy Państwa do dokonania zgłoszenia. Informujemy, że liczba dzieci biorących udział w projekcie jest ograniczona. Deklaracje udziału dziecka przyjmujemy codziennie w sekretariacie Centrum Kultury i Sztuki w godz. 7:00-15:00 do dnia 09.02.2018 r. Całkowity koszt uczestnictwa w zajęciach wynosi 50 zł.


Kinowe seanse wracają do CKiS!


    Zaczynający się lada dzień remont sali kinowo-widowiskowej w Centrum Kultury i Sztuki wyłącza ją na jakiś czas z użytku, my jednak nie mogąc oprzeć się przed napływem kinowych nowości postanowiliśmy pójść na kompromis i zaprosić Objazdowe Kino Visa z premierowymi seansami, wśród których znajdują się filmy nominowane w tym roku do Oscara, na kameralne projekcje w sali kolumnowej. Oto jak prezentuje się obecna oferta kinowa:

 

„Cudowny chłopak” - Familijny, dramat 2D DUBBING PL/2D NAPISY PL, ograniczenia wiekowe: od 7 lat. Nominacja do Oscara® w kategorii „Najlepsza charakteryzacja i fryzury”. Julia Roberts, Owen Wilson i Jacob Tremblay, młody gwiazdor znakomitego „Pokoju” w porywającej opowieści o tym, że niełatwo być innym.

 

„Podatek od miłości” - Komedia romantyczna PL, ograniczenia wiekowe: od 12 lat. Nowa produkcja kinowa TVN w kinach od 26 stycznia 2018 roku.

 

„Nowe oblicze Greya” - Dramat/ Romans, ograniczenia wiekowe: od 15 lat. Globalny fenomen powraca! Anastasia Steele i Christian Grey to dziś państwo Grey, ale nie spodziewajcie się sielanki… Pan Grey ma wielu wrogów.

 

„Kobiety mafii” - Dramat, ograniczenia wiekowe: od 15 lat. Nowe dzieło jednego z najpopularniejszych współczesnych polskich reżyserów, to wnikliwe spojrzenie w głąb Grupy Mokotowskiej, która była jedną z największych organizacji przestępczych w Polsce.


Na filmy zapraszamy wraz z Objazdowym Kinem Visa 05.03.2018 r. do Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Informujemy jednocześnie, że w związku z tymczasowym przeniesieniem seansów na salę kolumnową ilość miejsc będzie ograniczona. O szczegółowych godzinach projekcji oraz cenach biletów będziemy informowali Państwa na bieżąco za pośrednictwem naszej strony internetowej www.ckissepolno.com.pl oraz profilu facebook – Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.


ZAPRASZAMY!


Koncert

 

Jacek Silski

    O istocie i wyjątkowości święta jakim jest Dzień Kobiet nie musimy nikomu przypominać, jednakże tegoroczny Dzień Kobiet jest szczególny z jednego, ważnego powodu. Rok 2018 został ogłoszony Rokiem Praw Kobiet, to też Paniom przy takich okazjach jak ta poświęcamy jeszcze więcej uwagi i troski. Cóż my, mężczyźni znaczylibyśmy bez naszych wspaniałych kobiet? To właśnie z miłości do nich narodziły się wielkie idee, a wraz z nimi wielka sztuka. Wybitnych i godnych podziwu kobiet jest całe mnóstwo, jesteśmy przekonani że i Wy, drogie Panie, jesteście wyjątkowe dla swoich mężów czy narzeczonych. Z myślą o Was i  zbliżającym się Dniu Kobiet oraz jednocześnie w nawiązaniu do inauguracji Roku Praw Kobiet chcielibyśmy zaprosić wszystkich Państwa na koncert Solisty Królewskiej Orkiestry Symfonicznej, Pana Jacka Silskiego. Odbędzie się on 09.03.2018 r. o godzinie 18:00 na sali kolumnowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim. Bilety w cenie 25 zł. do nabycia w sekretariacie CKiS. Ilość miejsc ograniczona – nie zwlekajcie z zakupem!

 

 


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: ckissepolno@op.pl

 
Powered by: www.cdx.pl