Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

   KALENDARZ IMPREZ CKiS:

Przejdź na stronę biletyna.pl i zobacz wszystkie dostępne bilety online na wydarzenia

w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim(wystarczy kliknąć logo)


PATRONI ROKU 2020:

JAN PAWEŁ II
ROMAN INGARDEN
HETMAN STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI
LEOPOLD TYRMAN


Recytacja

 

 

TURNIEJ RECYTATORSKI - MOJE WIERSZYKOWE OPOWIEŚCI

 

    Koordynowane przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim konkursy recytatorskie dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem młodych recytatorów.
Szczególnie trudny czas pandemii wirusa COVID-19 skutecznie uniemożliwił zorganizowanie eliminacji w dotychczasowej formule.
Nie oznacza to jednak, że organizatorzy nie dokładają wszelkich starań aby pomimo trudności, zachęcić młodych odbiorców kultury do zabawy twórczej, której tworzywem jest słowo.
Nadrzędnym celem tegorocznej edycji TURNIEJU RECYTATORSKIEGO- MOJE WIERSZYKOWE OPOWIEŚCI odbywającego się w innej niż dotychczasowa konwencji, jest niezmiennie zainteresowanie sztuką recytacji oraz dbałość o kulturę ,,żywego słowa" ale przede wszystkim, inspirowanie do aktywności poprzez indywidualną formę wypowiedzi.
Biorąc pod uwagę ogromny potencjał drzemiący wśród dzieci i młodzieży w dziedzinie recytacji, postanowiliśmy stworzyć alternatywną formułę konkursu, serdecznie zapraszając do udziału uczniów szkół podstawowych.
Nie ukrywamy, że podjęta przez nas inicjatywa powstała również z myślą o zbliżającym się Międzynarodowym Dniu Dziecka, który w roku 2020 zmuszeni jesteśmy świętować w izolacji.
MOJE WIERSZYKOWE OPOWIEŚCI to projekt stworzony z myślą o dzieciach, będący jednocześnie ,,zielonym światłem" dla szczególnej grupy odbiorców, stanowiącej filar amatorskiego ruchu artystycznego.
Turniej zgodnie z przyjętą tradycją dotyczy prezentacji wybranego wiersza lub fragmentu prozy, literatury polskiej i światowej, opublikowanej w książkach bądź uznanej prasie literackiej.
Tegoroczne eliminacje o zasięgu powiatowym odbędą się w trzech grupach wiekowych, a prezentacje każdej z grup podlegać będą osobnej ocenie oraz odrębnej puli nagród.
Zgłoszenia turniejowe oceniać będzie jury powołane przez organizatora, w skład którego wejdą specjaliści z dziedziny literatury.
Szczegóły dotyczące zasad regulaminowych dostępne będą na stronie internetowej Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim www.ckissepolno.com.pl, od dnia 1 czerwca 2020 roku.
Już dziś z ogromną radością serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych sztuką recytacji, zwracając się tym samym z gorącą prośbą do Państwa, o rozpropagowanie idei TURNIEJU RECYTATORSKIEGO- MOJE WIERSZYKOWE OPOWIEŚCI wśród najmłodszych.
Koordynatorem wydarzenia jest specjalista do spraw edukacji artystycznej i organizacji imprez Ewa Quiring-Korczak.


Tekst; Ewa Quiring-Korczak

 Do pobrania:

- Regulamin


Letnie zajęcia dla dzieci

 

Letnie wakacje dla dzieci

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza - dzieci w wieku 7 - 12 lat

 

Zapisy w sekretariacie CKiS lub pod nr. tel. 523880160


29.06.2020r. - 03.07.2020r.

 

 

 

 

 

 

 


 WYSTAWCÓW
NA XVI JARMARK ŚW. WAWRZYŃCA
1 SIERPNIA 2020 r


Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza wystawców rękodzielniczych do rezerwowania miejsc na stoiska na  XVI  Jarmarku św. Wawrzyńca w Sępólnie Kraj. , który odbędzie się 1 sierpnia 2020 r na targowisku miejskim "Mój rynek".

Regulamin jarmarku oraz karty zgłoszeń dostępne są na stronie www.ckissepolno.com.pl oraz w sekretariacie CKiS w Sępólnie Kraj.

Wypełnione i podpisane karty należy dostarczyć drogą mailową na adres k_falkowska@ckissepolno.com.pl lub listownie
w terminie od 6 lipca 2020 r do 27 lipca 2020 r.

Ilość miejsc handlowych na Jarmarku jest ograniczona.

Informujemy, że w zw.  z  pandemią koronawirusa wystawcy zobowiązani będą do stosowania się zalecanych norm bezpieczeństwa.


Serdecznie zapraszamy do zgłaszania stoisk :-)

Do pobrania:

- Regulamin

- Karta zgłoszenia


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl