Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 Archiwum imprez - Grudzień 2018r.

 

 

 

 


  Wydarzenie

 

 

XIII Dzień Adwentowy

 

        Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejny, długo wyczekiwany
DZIEŃ ADWENTOWY, wpisujący się swoją tradycją w kalendarz przedświątecznych wydarzeń Sępólna Krajeńskiego. Tegoroczna uroczystość przebiegać będzie pod hasłem
„I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM”, w związku z czym gorąco zachęcamy wszystkich uczestników, a także odwiedzających tego dnia nasze miasto gości, do symbolicznego założenia na czas wydarzenia czapki świętego mikołaja.
Niech 15-tego grudnia będzie dniem przywołującym dziecięcy uśmiech i radość, a niepowtarzalna atmosfera jarmarku przywoła w nas jedyną w swoim rodzaju magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.
Raz jeszcze serdecznie zapraszając, zachęcamy Państwa do wspólnego, radosnego celebrowania XIII DNIA ADWENTOWEGO w Sępólnie Krajeńskim.

15 grudnia
godz. 15:00
Targowisko Miejskie „Mój Rynek”


 Profesjonalne Kino Objazdowe Outdoor Cinema
12.12.2018 r.    Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić na kolejne kinowe seanse z Profesjonalnym Kinem Objazdowym Outdoor Cinema.  Wielka dawka filmowych nowości już w środę, 12 grudnia, jak zwykle z uwzględnieniem różnorodnych grup docelowych – mamy więc wspaniała bajkę, będącą na ustach wszystkich komedię romantyczną i głośny dramat. Oto jak prezentuje się repertuar:

„Miśków 2-óch w Nowym Jorku” 2D
godz. 10:00, 12:00, 16:00
Animacja, familijny, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: BO, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), 12 zł grupowy (grupy powyżej 15 osób, bilety dostępne jedynie na seanse do 13:00 od poniedziałku do piątku), czas trwania: 90 minut TBC,
Opis:
Mianowany na króla Arktyki, sympatyczny Misiek powraca do Ameryki. W Nowym Jorku, z rąk burmistrza, ma odebrać największe z możliwych odznaczeń – Wielki Klucz do Miasta. Na uroczystą galę Misiek stawia się w towarzystwie syna – Juniora, trójki rozbrykanych lemingów oraz dawno niewidzianych przyjaciółek – Olimpii i Very. Niestety w trakcie imprezy ktoś kradnie Wielki Klucz, a wkrótce po tym do telewizji trafia nagranie, na którym widać naszego bohatera… rabującego nowojorskie banki. W jednej chwili, z ulubieńca Ameryki, Misiek staje się najbardziej poszukiwanym zwierzakiem w kraju.

„Miłość jest wszystkim”
godz. 18:00
Komedia romantyczna, ograniczenia wiekowe: od 12 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 130 minut, zwiastun:
Opis:
„Miłość jest wszystkim” – wspólny filmowy projekt TVN i Akson Studio to komedia, której akcja dzieje się w Gdańsku w czasie grudniowych przygotowań do świąt. Reżyserem filmu jest Michał Kwieciński, a w rolach głównych występują: Olaf Lubaszenko, Agnieszka Grochowska, Jan Englert, Eryk Lubos, Joanna Kulig, Mateusz Damięcki, Maciej Musiał, Leszek Lichota, Aleksandra Adamska, Julia Wyszyńska, Marcin Korcz i Joanna Balasz. Oto historia ku pokrzepieniu serc. Miłość jest wszystkim – wystarczy tylko w nią uwierzyć.

 

„Fuga”
godz. 20:45
Thriller, psychologiczny, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: od 13 lat, cena biletu: 16 zł normalny, 14 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 100 minut,
Opis:
Alicja nie pamięta przeszłości, nie wie kim jest. Kiedy po dwóch latach od zniknięcia zostaje odnaleziona przez rodzinę, nie chce wracać do dawnego, zapomnianego życia. Nie pamięta miłości do męża i synka. Z czasem do Alicji wracają urywki wspomnień, tworząc niewyraźny i niepokojący obraz tajemnicy – tego co zdarzyło się w przeszłości. Co jest tą tajemnicą? Czy rodzące się uczucia do przed chwilą poznanych męża i syna pozwolą kobiecie zrozumieć przeszłość i zbudować szczęście swoje i rodziny?ZAPRASZAMY!
12.12.2018 r.
bilety do zakupienia online na stronie - https://ekobilet.pl/profesjonalnekinoobjazdowe/w-dniu/2018-12-12
bądź bezpośrednio przed seansem


Wydarzenie

 

 

BUDZIMY ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA!

 

DROGI ŚWIĘTY MIKOŁAJU...

... W ten lub inny sposób niemal każde dziecko
rozpoczyna swój pełen dziecięcych marzeń
list do świętego Mikołaja.
Podążając za magią Świąt Bożego Narodzenia,
w trosce o najmłodszych mieszkańców naszego miasta,
postanowiliśmy w Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie
ugościć strudzonego przedświątecznym zamieszaniem wędrowca.
Z naszych ustaleń wynika, że nasz gość z radością
przyjmie listy od wszystkich dzieci,
dlatego już dziś gorąco nakłaniamy do ich napisania.
Uprzedzamy jednocześnie, że święty Mikołaj z racji
wielu obowiązków odwiedzi nas przed świętami
tylko ten jeden, jedyny raz. Kiedy, jeśli nie teraz!
Zadbajmy o pełne beztroski, dziecięce marzenia!

6 grudnia 2018 r.
godz. 10:00 – 12:00
Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim


 Kolejne kinowe nowości


    Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną porcję kinowych nowości! 4 grudnia plenerowe kino Zakrzywienie Czasoprzestrzeni zawita do nas po raz kolejny i jak zwykle zaprezentuje specjalnie dla sępoleńskich kinomaniaków najnowsze kinowe hity. Bilety są już w sprzedaży za pośrednictwem portalu biletyna.pl (http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/), oprócz rezerwacji online możliwe będzie również zakupienie biletów bezpośrednio przed seansem. Oto jak prezentuje się repertuar:

 

„Kopciuszek. Historia prawdziwa”

godz. 14:30
18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie), 14 zł (dla szkół - grupy zorganizowane)

 

Opis:
„Kopciuszek. Historia prawdziwa” to wspaniałe, animowane widowisko, przygotowane przez twórców ponadczasowych hitów: „Król Lew”, „Alladyn”, „Pocahontas”, „Herkules” i „Mulan 2”. Humor, magia, wartka akcja i przesympatyczna bohaterka, gotowa stawić czoła wszelkim przeciwnościom. Oto historia, którą pokochają wszyscy widzowie, niezależnie od wieku i płci!

 

 

 

 

 

 

 

 

„Miłość jest wszystkim”

godz. 16:15
18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie), 14 zł (dla szkół - grupy zorganizowane)

 


Opis:
Święta to czas radości i spokoju, ale przygotowania do nich to prawdziwy chaos… Chaos, który może zburzyć doskonałe plany oraz uruchomić lawinę wyjątkowych zdarzeń. W najnowszej komedii „Miłość jest wszystkim” czas przedświątecznej gorączki rozpocznie się wraz z przypłynięciem do miasta niezwykłego Świętego Mikołaja. Dalej będzie już tylko ciekawiej. Romans z najpopularniejszym polskim piłkarzem spotka tę, której nikt nie nazwałby fanką futbolu, sekrety zamieszają w niejednym małżeństwie, a dopracowany w każdym szczególe ślub będzie mieć zaskakujący finał.

 

 

 

 

„Narodziny gwiazdy”

godz. 18:30
18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie), 14 zł (dla szkół - grupy zorganizowane)

 


Opis:
Cooper wciela się w rolę Jacksona Maine’a, gwiazdora muzyki country, którego kariera chyli się ku upadkowi, kiedy odkrywa utalentowaną, nieznaną nikomu piosenkarkę Ally (w tej roli Lady Gaga). Kiedy między tą dwójką wybucha płomienny romans, Jack nakłania Ally do wyjścia z cienia i pomaga jej osiągnąć sławę. Jednak gdy kariera Ally w szybkim tempie przyćmiewa dokonania Jacka, jest mu coraz trudniej poradzić sobie z własną gasnącą gwiazdą.

 

 

 

 

 

 

„Bohemian Rhapsody”

godz. 21:00
18 zł (normalny), 16 zł (ulgowy - emeryci, studenci, uczniowie), 14 zł (dla szkół - grupy zorganizowane)

 


Opis:
Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie’em Mercurym (Rami Malek – serial TV ”Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania.

 

 

 

 ZAPRASZAMY!
04.12.2018 r.
Centrum Kultury i Sztuki
w Sępólnie Krajeńskim
Bilety onlina na biletyna.pl (http://zakrzywienieczasoprzestrzeni.pl/bilety/)

 


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl