Galeria zdjęć
1.GALERIA 2018r.2.GALERIA 2017r.3.GALERIA 2016r.4.GALERIA 2015r.5.GALERIA 2014r.6.GALERIA 2013r.7.GALERIA 2012r.8.GALERIA 2011r.9.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE10.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA11.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU12.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi13.MUZYKA KLASYCZNA14.FOLKLOR I TRADYCJA15.WYSTAWY16.GALERIA GWIAZD17.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA18.KOCHAMY POLSKIE SERIALE19.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE20.KULISY SŁAWY21.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD22.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► Mikołajki w Wilkowie

 

► ,,BO MIKOŁAJ JEDZIE TU JUŻ" - Wiśniewka

 

► Bal Sylwestrowy w Lutowie

 

► TKCH w Lutówku

 

► Religijno-patriotyczny wieczór w Wałdowie

 

► "Las i jego mieszkańcy" w ARTiKu we Włościborzu

 

► Dzień Makaronu w ARTIK'u we Włościborzu

 

► TKCH w Wałdowie

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 Archiwum imprez - Grudzień 2015r.

 

 

 


Koncert

 

W BIELI ANIELI

 

X JUBILEUSZOWY  DZIEŃ  ADWENTOWY  organizowany przez CENTRUM KULTURY I SZTUKI w Sępólnie Krajeńskim jest niepowtarzalną okazją do radosnego dzielenia się nowiną o zbliżających się Świętach. 
Ten niezwykle szczególny czas , rozświetlony blaskiem choinki, od stuleci kojarzony z tajemnicą Bożego Narodzenia, dla każdego z nas jest okazją do odkrywania w sobie pokładów życzliwości i ciepła.
Organizatorzy Dnia Adwentowego – świątecznego jarmarku wpisującego się w lokalną tradycję miasta, ze szczególną dbałością zatroszczą się o dobre samopoczucie przybyłych gości oraz rodzinną, świąteczną atmosferę spotkania.
Jak co roku, tak i podczas X jarmarku współpracują z nami ;
CHÓR CECYLIA
STUDENCI UNIWERSYTETU TRZECIEGO WIEKU
PODOPIECZNI WARSZTATU TERAPII ZAJĘCIOWEJ
UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 1 w Sępólnie Krajeńskim
UCZNIOWIE ZESPOŁU SZKÓŁ NR 3 w Sępólnie Krajeńskim
WIEJSKI OŚRODEK KULTURY W WAŁDOWIE
MŁODZIEŻOWE I DZIECIĘCE STUDIO PIOSENKI
STUDIO TAŃCA STYL
O najmłodszych mieszkańców Sępólna zadbano w sposób szczególny. Wprost z baśniowej krainy lodu, przybędzie do naszego miasta olśniewająca postać Królowej Śniegu w asyście radosnych Śnieżynek.
Gościem  tegorocznego DNIA ADWENTOWEGO będzie TEATR ULICZNY NIEPOKORNY a niespodzianką specjalną jasełka w wykonaniu włodarzy miasta w reżyserii Pani Marii Krygier.
Z A P R A S Z A M Y !!!!!

 


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl