Galeria zdjęć
1.GALERIA 2017r.2.GALERIA 2016r.3.GALERIA 2015r.4.GALERIA 2014r.5.GALERIA 2013r.6.GALERIA 2012r.7.GALERIA 2011r.8.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE9.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA10.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU11.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi12.MUZYKA KLASYCZNA13.FOLKLOR I TRADYCJA14.WYSTAWY15.GALERIA GWIAZD16.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA17.KOCHAMY POLSKIE SERIALE18.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE19.KULISY SŁAWY20.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD21.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wiśniewce.

 

► Ferie w Lutowie -  "Kraina wyobraźni"

 

► "Zatańczmy razem walca z babcią i dziadkiem" - Lutowo

 

► „Zimowe Czary” - ferie w Wałdowie

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

Archiwum imprez - Czerwiec 2017r.

 

 


 Wydarzenie

UWAGA!
ZMIANA MIEJSCA „SŁOWIAŃSKO-CYGAŃSKIEJ NOCY POD GWIAZDAMI”

    Ze względu na złe warunki atmosferyczne i zapowiadane intensywne opady deszczu organizowana przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim „Słowiańsko-Cygańska Noc pod Gwiazdami” zostaje przeniesiona z sępoleńskiego molo na targowisko miejskie „Mój Rynek”. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy więc o godzinie 18:00 na targowisko miejskie. Przypominamy, że wystąpią dla Państwa: Patrycja & Gipsy Stars, dzieci i młodzież z Wiejskich Ośrodków z Lutowa oraz Wałdowa, Młodzieżowa Orkiestra Dęta CKiS oraz Studio Tańca „Styl”. Zapraszamy! Przywołajmy wspólnie lato!

 

 

„Słowiańsko-cygański wieczór pod gwiazdami”

    Zapraszamy wszystkich Państwa na wyjątkowy, słowiańsko-cygański wieczór pod gwiazdami. Spędźcie z nami najdłuższą noc w roku!  Główną atrakcją wieczoru będzie koncert Patrycji & Gipsy Stars, która wystąpi w repertuarze największych romskich i polskich przebojów. Ponadto zaprezentują się: Młodzieżowa Orkiestra Dęta, Studio Tańca „Styl” oraz zespół Lutowianie. Wyjątkowe połączenie folklorystycznej obrzędowości z tańcem i muzyką. Przywitaj lato razem z nami, startujemy o godzinie 18:00, o godzinie 22:00 zaś uruchamiamy specjalne „Kino pod Gwiazdami” - wyświetlimy klasykę polskiej komedii. Jaką? Nie zgaduj, przyjdź i zobacz!


 Wydarzenie

 

Jedzie pociąg z daleka!

 

     Dwa lata temu zapoczątkowaliśmy cykl tematycznych inscenizacji towarzyszących przejazdowi pociągu przez nieczynną stację kolejową w Sępólnie Krajeńskim. Napadaliśmy na pociąg w przebraniu kowboi, zorganizowaliśmy pokojową, hippisowską wioskę, co wymyśliliśmy tym razem? Musicie Państwo przyjść 17 czerwca na stację PKP aby się o tym przekonać! Planowy przyjazd pociągu przewidywany jest na godzinę 9:34, zapraszamy całe rodziny – gwarantujemy, że będzie wesoło i z przytupem. Jabadabadu!
 

 

Stacjja PKP w Sępólnie Krajeńskim

17 czerwca 2017 r.

godz. 9:34

 

 


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: ckissepolno@op.pl

 
Powered by: www.cdx.pl