Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 

Archiwum imprez - czerwiec 2012r.

 

 

 

 

 


Kino

"Facet do dziecka"

Komedia w reżyserii Davida Gordona Greena (“Boski chillout”). Jonah Hill (”Supersamiec”) w roli zawieszonego w obowiązkach studenta, który zmuszony zostaje podjąć pracę… opiekuna do dzieci, oferując swym ”podopiecznym” rozrywki, których długo nie zapomną…


 

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

26 czerwca (wtorek)
Godz. 18:00
Czas trwania - 81 min.
Cena: 10,- zł

Wiek: od 15 lat


Warsztaty

 

I Międzynarodowy Plener Malarski ,,KULTURA – MIASTU, MIASTO – KULTURZE”

Po wielu miesiącach intensywnych rozmów udało sfinalizować projekt międzynarodowego pleneru malarskiego. Już od 14 czerwca Centrum Kultury i Sztuki będzie gościło młodych artystów ze Szkoły Sztuki w Mińsku na Białorusi. Kilkudniowy pobyt młodzieży będzie okazją do malowniczych spotkań na pograniczu kultur. Celem projektu jest ukazanie pięknych zakątków naszego miasta i przeniesienie ich na płótna. Kolejnymi etapami będą wystawa poplenerowa oraz wyjazd sępoleńskiej młodzieży do Mińska. Już wkrótce przedstawimy felieton z pobytu młodych artystów na Krajnie.

Patronat nad całością przedsięwzięcia artystycznego objęli Starosta Sępoleński T. Cyganek oraz Burmistrz Sępólna Krajeńskiego W. Stupałkowski.


Spotkanie


Koncert

 

 

Noc Świętojańska – tradycja w sobótkowym kwiecie zaklęta…

 

Już w najbliższą sobotę, 23 czerwca 20012 roku od godz. 18.00, zapraszamy na sępoleńskie molo na Noc Świętojańską.

W programie:
- Wystawa fotografii z podróży po najcudowniejszych zakątkach Kuby - znanego podróżnika Ryszarda Sobolewskiego pt. "Gorąca Kuba". Wystawę objął honorowym patronatem Ambasador Kuby J.E. Juan Dagoberto Castro Martinez oraz Burmistrz Sępólna Krajeńskiego Waldemar Stupałkowski. Uroczystego otwarcia dokona Konsul Kuby Roberto Marrero.

- Najlepsza w Polsce i jedna z najlepszych w Europie, kubańsko-polska orkiestra salsowa - „Calle Sol”, wykonujący prawdziwą muzykę kubańską. Zespół "Calle Sol" powstał ponad 10 lat temu i od początku istnienia nagrywa autorskie płyty z udziałem gwiazd polskiej sceny (m.in. "El Katao" i "Perro Volando" dla BMG), uczestniczy w nagraniach albumów innych popularnych artystów, koncertuje na największych scenach w całej Polsce i za granicą.

 

- Plenerowy koncert „Młodzieżowej Orkiestry Dętej” CKiS – „W tradycji i obrzędzie zapisane” oraz koncert „Młodzieżowego Studia Piosenki” CKiS – „Na ludowo, hej”.

 

- W programie również parada łodzi, przeprawa przez malownicze zakątki sępoleńskiego jeziora, kalejdoskop sobótkowych wianków w aranżacji plenerowej, wzniecanie ognia przy akompaniamencie obrzędowych dźwięków i poszukiwanie legendarnego kwiatu paproci.
Serdecznie zapraszamy!
UWAGA KIEROWCO!

W związku z organizowaną dnia 23 czerwca 2012 r. (tj. sobota) na sępoleńskim molo „Nocą Świętojańską”, informujemy kierowców, że odcinek drogi przy ulicy Jeziornej (od byłej szkoły zawodowej do mola spacerowego) będzie zamknięty w godz. od 17.00 do 22.00.
Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.
 


Wystawa


 Kino

„Koko Koko Kino Spoko – oferta dla kobiet”

 

Euro 2012 to trudny czas dla tych, którzy nie interesują się piłką nożną, zwłaszcza dla kobiet.
Już pierwszego dnia piłkarskich mistrzostw 8.06.2012 r. o godz. 22.00 Centrum Kultury i Sztuki zaprasza kobiety na sępoleńskie molo na wieczorne spotkanie z dobrym kinem. Kiedy kibice będą pochłonięci Euro 2012, czekać będzie na Was wyjątkowe kino plenerowe. W niepowtarzalnej projekcji na wielkim ekranie wyświetlimy specjalnie dla Was film „Wciąż ją kocham”.

"John Tyree (Channing Tatum) jest przystojnym, zamkniętym w sobie żołnierzem Sił Specjalnych, odwiedzającym na przepustce ojca w Karolinie Południowej. Savannah Curtis (Amanda Seyfried) jest piękną, pełną ideałów studentką z bogatej rodziny z Południa, spędzającą w domu ferie wielkanocne. John i Savannah pochodzą z różnych światów, ale kiedy poznają się przypadkiem na plaży, natychmiast budzi się w nich wzajemne uczucie. To spotkanie zamienia się w szalony, dwutygodniowy romans, podczas którego rodzi się między nimi głęboka i namiętna miłość. Odnajdują w sobie nawzajem coś czego im brakowało, chociaż wcześniej nie zdawali sobie z tego sprawy. Kiedy John musi wracać do swojej jednostki, a Savannah do college'u, obiecują sobie, że będą kontynuować znajomość listownie. Ich miłość rozkwita w bogatej korespondencji, a widz ogląda niezwykle romantyczną love story..."

 

Molo w Sępólnie Krajeńskim

8 czerwca (piątek)

Godz. 22:00

 


 Koncert

 

„W muzycznej krainie czas wesoło płynie…” – Dzień Dziecka w Sępólnie Krajeńskim

 
W sobotę, 9 czerwca 2012 roku od godz. 14:00 zapraszamy na Plac Przyjaźni wszystkich milusińskich wraz z rodzicami!
Wśród atrakcji:
-Impreza z konkursami i niespodziankami dla najmłodszych, połączona z koncertem zabawnych pluszaków znanych z Telewizji Polsat - Kosmokwaków. Kosmokwaki to trzy niezwykle przyjazne, śpiewające kaczory, które przybyły na planetę Ziemię z czarodziejskiej krainy „Kosmolandia”, aby bawić, uczyć i cieszyć dzieci. Utwory, które wykonują kaczory wspólnie z dziećmi są nad wyraz przebojowe i dynamiczne, a przede wszystkim nowoczesne.
-„PARADA ŻURAWI” - widowisko szczudlarzy, którzy fantastycznym kostiumem, kolorowym makijażem i szerokim uśmiechem zapewnią wszystkim niemal trzy metry energicznej zabawy.
-„Koncert dla Rodzin z Małymi Dziećmi” w aranżacji Sylwii Pyrc – członka Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona. Impreza będzie ucztą muzyczną dla najmłodszych wraz z rodzicami. Program wypełnią krótkie improwizowane utwory instrumentalne i wokalne. Podczas całego koncertu dzieci wraz z rodzicami będą brały aktywny udział śpiewając i rytmizując z prowadzącymi. Gwarantujemy niezapomniane doznania i świetną zabawę z muzyką.
-Artystyczna odsłona Studia Piosenki Centrum Kultury i Sztuki oraz Studia Tańca „Styl” – zespoły Plusik oraz Plus Mini zapraszają.
-Plener malarski „Dziecięce marzenia” – propozycja „Kids Pro Art” CKiS w Sępólnie.
-Konkursy dla najmłodszych wraz z nagrodami.

- Na specjalne zaproszenie Stowarzyszenia "Duże Różowe Słońce" OPOWIEŚCI WSCHODU I ZACHODU. MERLIN CZARODZIEJ I DUMRUL SZALONY. Opowieść o Merlinie Czarodzieju pochodzi z arturiańskiego cyklu „Opowieści okrągłego stołu”. To historia o kimś, kto nie jest ani w pełni duchem, ani w pełni człowiekiem – jest kimś pomiędzy, kto może przybierać dowolną postać: od małego chłopca do ślepego starca. Merlin zna przeszłość i przyszłość, ale nie potrafi wpłynąć na swój własny los, sam bowiem jest zaczarowany przez Panią Jeziora. Jego śmiech do dziś możecie usłyszeć w magicznym Lesie Broceliandy…

Zapraszamy!!!

 

 Partnerami i sponsorami Dnia Dziecka są:

- Ośrodek Pomocy Społecznej wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkocholowych,

- Samorządy mieszkańców nr 1 i 2,

- Biblioteka Publiczna im. J. Iwaszkiewicza,

- Spółdzielnia Mieszkaniowa w Sępolnie Krajeńskim,

- Zakład Gospodarki Komunalnej w Sępólnie Krajeńskim,

- Zakład Transportu i Usług w Sępólnie Krajeńskim,

- Bank Spółdzielczy w Więcborku oddział w Sępólnie Krajeńskim

- Duże Różowe Słońce

 

Plac Przyjaźni w Sępólnie Krajeńskim
9 czerwca (sobota)
Godz. 14:00


Kino

"Alvin i Wiewiórki 3"

Wiewiórki wybierają sie w rejs i pech chce, że w trakcie podróży wypadają za burtę. Na szczęście udaje im się dostać na piękną, pozornie niezamieszkałą, tropikalną wyspę. Wkrótce okazuje się, że nie jest ona tak opuszczona na jaką wyglądała.


 

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

6 czerwca (środa)
Godz. 16:00
Czas trwania - 87 min.
Cena: 8,- zł

Film z polskim dubbingiem


Kino

"Róża"

Lato 1945 roku. Tadeusz, były żołnierz AK, któremu wojna zabrała wszystko i niczego nie oszczędziła, wędruje przez Mazury. Dociera do wdowy po niemieckim żołnierzu, którego śmierci był świadkiem. Mieszkająca sama w dużym gospodarstwie Róża przyjmuje Tadeusza chłodno, pozwala przenocować. Tadeusz odwdzięcza się za gościnę pomocą w obejściu. Róża, choć się do tego nie przyznaje, potrzebuje czegoś więcej – przede wszystkim ochrony przed szabrownikami, którzy nachodzą jej gospodarstwo. Stopniowo Tadeusz poznaje przyczyny jej samotności... Na tle krajobrazu wyniszczonego przez wojnę, gdzie nadzieja stała się narzędziem propagandy, między dwojgiem ludzi z odległych światów rodzi się miłość... niemożliwa? 

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim

6 czerwca (środa)
Godz. 18:00
Czas trwania - 90 min.
Cena: 10,- zł

Wiek: od 18 lat


Spotkanie

VI Spotkanie Sępoleńskiego Uniwersytetu Dziecka

Dnia 1 czerwca o godzinie 9.00 w Centrum Kultury i Sztuki, odbędzie się VI już spotkanie Małych Studentów Sępoleńskiego Uniwersytetu Dziecka. Tym razem w roli głównej pojawi się wartość, która ceni sobie umiar i konsekwentne rozwijanie własnego potencjału oraz kształtowanie u siebie prawidłowych nawyków. SAMODYSCYPLINA to wartość jaką na najbliższym spotkaniu poznają Mali Studenci. Dowiedzą się również, iż wymaga ona:
•    planowania,
•    wytrwałości,
•    silnej woli,
•    motywacji,
•    samokontroli.
Gościem specjalnym będzie Pani Mirosława Gawryłkiewicz – znana jako Nutka Milutka.

Serdecznie zapraszamy :o)

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
1 czerwca (piątek)
Godz. 9:00

 


 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl