Galeria zdjęć
1.GALERIA 2020r.2.GALERIA 2019r.3.GALERIA 2018r.4.GALERIA 2017r.5.GALERIA 2016r.6.GALERIA 2015r.7.GALERIA 2014r.8.GALERIA 2013r.9.GALERIA 2012r.10.GALERIA 2011r.11.MIĘDZYNARODOWE PLENERY MALARSKIE12.SĘPOLEŃSKI UNIWERSYTET DZIECKA13.SĘPOLEŃSKA AKADEMIA SUKCESU14.SĘPOLEŃSKA STREFA PODMIEJSKA - ARTIKi15.MUZYKA KLASYCZNA16.FOLKLOR I TRADYCJA17.WYSTAWY18.GALERIA GWIAZD19.SĘPOLEŃSKA SCENA KABARETOWA20.KOCHAMY POLSKIE SERIALE21.MUZYCZNE PODRÓŻE PO ŚWIECIE22.KULISY SŁAWY23.SAMI O SOBIE - REFLEKSJE GWIAZD24.JUBILEUSZ 50-LECIA CKiS

 Aktualności z "Satelit Kultury" i ARTIK'ów:

 

► WOK w Wałdowie jak malowany!

 

► Dzień Strażaka w ARTiK'u w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa obchodzi Dzień Flagi

 

► Halo tu Ziemia - ARTiK Wałdowo zdalnie

 

► Kicające zające z ARTIK'u w Wałdowie

 

► ARTiK z Lutowa w oczekiwaniu na Święta Wielkanocne

 

►  Pracowite Maluchy z ARTiK'a w Lutowie

 

► Maluchy z ARTiK'a w Lutowie przygotowują pyszności w domach

 

► ARTIK Lutowo - Światowy Dzień Opowiadania Baśni

 

► Śladami dinozaurów - ARTIK w Lutowie

 

► ARTiK z Lutowa poznaje świat za pomocą zmysłów

 

► Dzień Kobiet i Mężczyzn w Lutowie

 

► Dzień Kobiet , Dzień Mężczyzny i Dzień Sołtysa w Wilkowie.

 

► "Jak za dawnych lat" – Dzień Babci i Dziadka - Lutowo

 

► Dzień Babci i Dziadka w Wilkowie.

 

► Muzyczna kawiarenka dla babci i dziadka - Wałdowo

 

► Lutowo Dzień Babci i Dziadka

 

► Ferie zimowe w Lutowie

 

► Występ na dużej scenie - ARTiK Lutowo

 


 


 

 


 

Administracja strony:

Jacek Wojtania
gg. 16209213
e@mail: ckis.jacek@go2.pl

 

Archiwum imprez - czerwiec 2011r.

 

 

 

 

 

 


KINO

 

"Megamocny"

Megamocny to najbłyskotliwszy super-złoczyńca, jakiego poznał świat... a jednocześnie odnoszący porażkę za porażką. Od lat usiłuje podbić Metro City uciekając się do każdego z możliwych sposobów, jednak każda z prób okazuje się totalną klęską dzięki interwencjom superbohatera znanego jako Metro Man. Tak dzieje się do czasu, kiedy Megamocnemu udaje się wreszcie pokonać bohatera i los Metro City zostaje zagrożony. W mieście pojawia się nowy złoczyńca, zaczyna w nim panować olbrzymi chaos, a mieszkańcy zachodzą w głowę czy największy „umysł” świata będzie w stanie ich ocalić.

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
1czerwca 2011 r. (środa)
Godz. 17.00
Cena biletu: 6 zł
Czas trwania: 96 min
Od: bez ograniczenia wiekowego

 

 


 KINO ORANGE

 

"Artur i Minimki 3 - Dwa Światy"

Maltazarowi udaje się uwięzić Artura w krainie Minimków, a sam przedostaje się do świata ludzi. Zły charakter dzięki operacji plastycznej może podszyć się pod postać prawdziwego człowieka i próbuje odnaleźć drogę do domu dziadków. Artur, Selenia i Betamesz nie dają jednak za wygraną i za wszelką cenę starają się powrócić do rzeczywistych rozmiarów, aby powstrzymać Maltazara. Jedynym sposobem na zmianę wzrostu jest zawierający magiczne moce miód Królowej Pszczół. Trójka przyjaciół będzie musiała się jednak pospieszyć, jeżeli chce uchronić swój świat przed zbieraną przez Maltazara armią gigantycznych moskitów. Czasu jest coraz mniej!

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
4 czerwca 2011 r. (sobota)
Godz. 16.00
Cena biletu: 5,00 zł
Czas trwania: 101 min
Od: bez ograniczenia wiekowego

 

 


   KINO ORANGE

 

 

 "Bejbis"

Studia w USA kosztują 120 tysięcy dolarów. Możesz dostać stypendium, możesz pójść do armii, możesz mieć bogatych rodziców. Dla Shirley Lyner żadne z tych rozwiązań nie jest pociągające. Zaczyna od opieki nad dziećmi, ale wkrótce trochę przypadkowo trafia w ramiona jednego ze swoich klientów Michaela Beltrana. Gdy ten wynagradza ją plikiem dolarów nie wzbrania się, co więcej zwierza się swojej przyjaciółce Melissie. O pomyśle dowiaduje się Brenda, później Nadine. Od zarobków każdej z nich Shirley pobiera prowizję. Wkrótce „bejbis” mają własne wizytówki i papier firmowy. Shirley nieświadomie uruchamia proces, nad którym zaczyna tracić kontrolę. Na imprezie pojawiają się narkotyki, Brenda postanawia działać na własną rękę, jednemu z klientów nie wystarcza już seks... Nic nie będzie już takie jak przedtem.

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
4 czerwca 2011 r. (sobota)
Godz. 19:00
Cena biletu: 11,00 zł
Czas trwania: 90 min
Od: 18 lat

 


   KINO

 

"Sala samobójców"

"Nick to nie imię. Świat to nie matrix. Życie to nie gra, nie daj się wylogować! Dominik to zwyczajny chłopak. Ma wielu znajomych, najładniejszą dziewczynę w szkole, bogatych rodziców, pieniądze na ciuchy, gadżety, imprezy i pewnego dnia jeden pocałunek zmienia wszystko.
„Ona” zaczepia go w sieci. Jest intrygująca, niebezpieczna, przebiegła. Wprowadza go do „Sali samobójców”, miejsca, z którego nie ma ucieczki. Dominik, w pułapce własnych uczuć, wplątany w śmiertelną intrygę, straci to, co w życiu najcenniejsze…
„Sala samobójców” to film Jana Komasy jednego z najzdolniejszych reżyserów młodego pokolenia. Pierwszy raz udało się w Polsce stworzyć film, w którym wirtualny świat awatarów jest równie ważny, jak rzeczywista gra aktorów. Ponad rok powstawało animowane, drugie życie głównego bohatera - Dominika. Szokująca historia i genialne aktorstwo sprawiają, że jest to film tylko dla ludzi o mocnych nerwach."

 

 

 

Sala kinowo-widowiskowa Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim
10 czerwca 2011 r. (piątek)
Godz. 18.00
Cena biletu: 10 zł
Czas trwania: 120 min
Od: 15 lat

 

 


KONCERT

 

Na Ostatnią Chwilę i Ptaky w Sępólnie!!!

Ośrodek Pomocy Społecznej wraz z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zapraszają na koncert profilaktyczny, który odbędzie się 17 czerwca 2011 r. o godz. 18.30 w muszli koncertowej na plaży miejskiej w Sępólnie Krajeńskim. Wystąpią zespoły rockowe Na Ostatnią Chwilę oraz Ptaky.
Na Ostatnią Chwilę jest stosunkowo młodą formacją, w jej skład wchodzą 4 osoby - Andrzej Piasecki – wokal i gitara, Artur Olkowicz – gitara basowa, Daniel Werner - perkusja oraz Daniel Płoszaj - gitara, a także wokal. Muzyka, jaką grają leży na pograniczu rocka i hard rocka.
Ideą zespołu jest dotarcie do jak największej ilości słuchaczy, szczególnie młodych ludzi, którym poprzez rocka mogą przekazać kilka najważniejszych prawd o zagrożeniach związanych z używkami, których rock 'n' roll i życie jest pełne.

Ptaky, podobnie jak Na Ostatnią Chwilę jest zespołem wywodzącym się z Trójmiasta, a konkretniej z Gdańska. W skład zespołu wchodzą: Piotr Łukaszewski - gitara, Daniel Werner –drums, Sebastian Makowski - wokal, Krzysztof Dobiszewski - gitara, Marcin Kłosowski - bass. Na czele formacji stoi - znany ze Skawakera, IRY, TSA Evolution czy KarmaComy - gitarzysta Piotr Łukaszewski.

ZAPRASZAMY!!!

 


PERFORMANS

Sępoleńskie Lato Artystyczne

 

Zapowiedzią „Sępoleńskiego Lata Artystycznego” będzie instalacja sztuki nowoczesnej, którą przygotowała sekcja „PRO ART STUDIO-czyli sztuki plastyczne”. Będzie to performans, który ma na celu zaprosić sępoleńską młodzież do wzięcia udziału w wydarzeniach artystycznych przygotowanych przez Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim.

 

Centrum Kultury i Sztuki

22 czerwca 2011 r. (środa)
Godz. 10:00 - 18:00

Fotorelacja z wydarzenia znajduje się w naszych aktualnościach!

 


Koncert

Noc Kupały

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim zaprasza na niezwykłą Noc Świętojańską 25 czerwca na sępoleńskim molo. W programie przewidziano m.in. występy zespołów wokalno-tanecznych KASZEBE z Kaszub oraz międzynarodowej grupy SYBIRACY.
Jedną z atrakcji będzie spektakularny najazd Wikingów, którzy stoczą walkę z potworem z moczarów. Na zakończenie wieczoru zabierzemy Państwa na niesamowitą podróż muzyczną znakomitego artysty - Krzysztofa Napiórkowskiego wraz z zespołem.
 

 

 

PROGRAM IMPREZY:


17:00   Rozpoczęcie i przywitanie mieszkańców
17:10   KONCERT zespołu KASZEBE z Chojnic
18:15   Chrzest Neofitów i parada żaglówek zorganizowane przez Klub Żeglarski w Sępólnie Krajeńskim
19:15    Pokazy ratownictwa wodnego - WOPR Drużyna nr 91 w Sępólnie Krajeńskim            
19:35   „Lubię Marylę Rodowicz” Koncert w wykonaniu Studia Piosenki Centrum Kultury i Sztuki
              (w trakcie występów rodzinny konkurs zdobienia wianków świętojańskich)
20:00   KONCERT Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Sępólna Krajeńskiego pod dyrygenturą Mariana Kukowskiego

 

20:30   KONCERT zespołu Sybiracy

 

21:45   Najazd Wikingów i bitwa z potworem z moczarów

22:30   PUSZCZANIE WIANKÓW - Gminne Zrzeszenie LZS w Sępólnie Krajeńskim

 

22:40   GWIAZDA WIECZORU - Krzysztof Napiórkowski


www.krzysztofnapiorkowski.pl

 

24:00   SZUKANIE KWIATU PAPROCI 

Sponsorzy:

•    Piekarnia Kazimierz Szalewski

•    Pizzeria Józef Grzegrzółka

•    Pracownia fotograficzna Szymon Szwochert

•    Art Cafe

 


DODATKOWE ATRAKCJE: Konkurs wędkarski organizowany przez Polski Związek Wędkarski Koło nr 122, przepowiednie wróżki, wata cukrowa, ognisko, stoiska handlowe.

 

UWAGA KIEROWCY!
W związku z organizowaną dnia 25 czerwca 2011 r. (tj. sobota) na sępoleńskim molo Nocą Świętojańską, informujemy kierowców, że odcinek drogi przy ulicy Jeziornej (od byłej szkoły zawodowej do mola spacerowego) będzie zamknięty w godz. od 15.00 do 24.00. Za utrudnienia w ruchu przepraszamy.

 


 

 

 
 

Centrum Kultury i Sztuki w Sępólnie Krajeńskim, Ul. T. Kościuszki 4, 89-400 Sępólno Krajeńskie, tel. 52 3880160, e@mail: sekretariat@ckissepolno.com.pl

 
Powered by: www.cdx.pl